Grupa BCC zatrudnia ponad 200 konsultantów – największy zespół specjalistów SAP w Polsce | All for One Poland

Grupa BCC zatrudnia ponad 200 konsultantów - największy zespół specjalistów SAP w Polsce

Liczba specjalistów od SAP w firmach BCC i 7milowy przekroczyła 200 osób. Tym samym, Grupa BCC posiada zdecydowanie największy zespół ekspertów SAP w Polsce.

W ciągu 2007 roku zespoły specjalistów wdrożeniowych i serwisowych BCC, a także zespół konsultingu SAP firmy 7milowy, powiększyły się aż o 70 osób. Oznacza to, że Grupa BCC dysponuje największym potencjałem na rynku usług SAP w Polsce, włączając w to także polskie oddziały międzynarodowych firm doradczych. Jest to również jeden z najliczniejszych zespołów konsultantów SAP w Europie Środkowej i Wschodniej.

Średnie doświadczenie konsultantów Grupy BCC we wdrażaniu i rozwoju systemów SAP przekracza 4 lata. Trzon zespołu stanowi ponad 40 ekspertów z doświadczeniem dłuższym niż osiem lat. Kompetencje konsultantów są potwierdzone ponad 200 certyfikatami dziedzinowymi i technicznymi SAP, a także Oracle, Microsoft, HP, IBM, SUN, oraz certyfikatami innych organizacji, jak APICS i PMI (Project Management Institute).

„Posiadając tak duży zespół kompetentnych specjalistów, BCC jest zdolne prowadzić największe projekty SAP w Polsce, a także wspierać najbardziej wymagających Klientów w zakresie usług serwisu i utrzymania systemów SAP. Z kolei intensywny rozwój zespołu konsultingu SAP w spółce 7milowy pomaga umocnić się jej na pozycji największego dostawcy rozwiązań SAP dla firm średniej wielkości” – mówi Bartłomiej Buszczak, Prezes Zarządu BCC.

Wśród obecnie realizowanych przez BCC dużych projektów wdrożeniowych można wymienić m.in. przedsięwzięcia dla dużej grupy kapitałowej, międzynarodowe wdrożenia SAP w firmie AmRest i koncernie z sektora FMCG, kompleksowy projekt SAP w grupie Krośnieńskich Hut Szkła. Dział Usług Outsourcingowych BCC wspiera ponad 60 klientów, w tym m.in. ABB, Amikę, Grupę Metro, ING Bank Śląski, Kompanię Piwowarską. 7milowy prowadzi największą w Polsce liczbę wdrożeń SAP w firmach średniej wielkości, w tym m.in. pionierskie projekty w branży meblarskiej, mięsnej i perfumeryjnej.

Nasze referencje

Poradniki

Aktualności

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.