Zapraszamy na konferencję SNP Transformation World 2018 | All for One Poland

Zapraszamy na konferencję SNP Transformation World 2018

Heidelberg, 8-9 listopada 2018 r.

Już wkrótce kolejna edycja corocznej konferencji SNP Transformation World – największego spotkania dla menedżerów IT, poświęconego światowym praktykom w dziedzinie transformacji środowisk SAP. Wydarzenie, którego SNP Poland jest partnerem, odbędzie się w dniach 8 – 9 listopada 2018 w Print Media Academy w Heidelbergu.

SNP Poland, partner SNP Transformation World 2018, zaprasza do udziału konferencji. Podczas dwóch dni, na czterech poziomach Print Media Academy w Heidelbergu, w Niemczech, będą mieli Państwo okazję wziąć udział w inspirujących prezentacjach o światowych trendach w transformacji IT, a także praktycznych warsztatach o technologiach w tym zakresie. SNP Transformation World to wiedza na najwyższym poziomie i okazja, by nawiązać kontakty z ekspertami IT i menedżerami, odpowiedzialnymi za rozwój IT w wiodących korporacjach.

Szczególnie zachęcamy do uczestnictwa w prezentacji prowadzonej przez SNP Poland wspólnie z naszym Klientem, firmą Jacob Holm: „SNP – SAP Application Management Service” oraz warsztatach: “SNP SAP Templates & Rollouts" i “SNP Cloud Platform for SAP Systems – more than just a simple cloud".

Nasze zaproszenie kierujemy głównie do przedstawicieli dużych firm i instytucji: szefów działów IT i menedżerów odpowiedzialnych za utrzymanie i rozwój złożonych środowisk SAP, zwłaszcza z organizacji planujących projekty transformacyjne i migracyjne na dużą skalę.

Więcej informacji i formularz rejestracyjny

Polecana oferta

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.