Gramy w międzynarodowej drużynie | All for One Poland

Gramy w międzynarodowej drużynie

Dlaczego BCC dołączyło do Grupy SNP?

Ta decyzja jest konsekwencją realizowanej od niemal 10 lat strategii rozwoju BCC na rynkach zagranicznych. Od lat osiągamy znaczący przychód z projektów za granicą – w zależności od roku, było to od 20 do 40%. Dołączenie do większej grupy daje szansę na nowe impulsy, nie tylko inwestycje finansowe w rozwój spółki, co powinno przełożyć się na zwiększenie przychodów i skali działania za granicą.

Co ta zmiana oznacza dla rynku w Polsce?

Funkcjonowanie w Grupie SNP to poszerzenie oferty i nowe obszary kompetencji, związane przede wszystkim z know-how w zakresie transformacji środowisk SAP i IT. Ten główny obszar specjalizacji SNP tworzy nową wartość na polskim rynku, interesującą zwłaszcza dla największych organizacji w Polsce, które przeprowadzają takie zmiany.

Nie zmienia się z kolei to, co od lat pozostaje niezmienne. BCC jest i zamierza pozostać liderem rynku SAP w Polsce i największym partnerem SAP w kraju. Marka BCC, znana od ponad 20 lat, nadal będzie reprezentować naszą firmę na rynku.

Jaki to ma wpływ na relacje z dotychczasowymi klientami?

Nie planujemy w związku z dołączeniem do grupy zmian organizacyjnych ani wewnątrz firmy, ani w zakresie relacji i obsługi naszych klientów.

W sensie formalnym, nie zmienia się nic. Dołączenie do Grupy SNP nie wpływa na umowy BCC i nie wymaga podpisywania żadnych aneksów. Zmiana udziałowca w KRS nie ma wpływu na zobowiązania formalne BCC, spółka jest i będzie reprezentowana przez zarząd, który pozostaje w dotychczasowym składzie, z tym samym zakresem odpowiedzialności.

Zakres świadczonych przez BCC usług i produktów będzie utrzymany. Co więcej – potencjał BCC i nasze możliwości wzrosną. Zyskujemy dostęp nie tylko do produktów i know-how SNP, ale także do potencjału całej organizacji, z lokalizacjami nie tylko w Europie, ale i w USA, Chinach i Singapurze.

Jakie zmiany czekają pracowników BCC?

Nowy inwestor dokonał transakcji ze względu na zespół pracowników BCC i posiadane przez nich kompetencje. Dlatego jasne jest, że wszystkie działy pozostają w dotychczasowym składzie. BCC będzie się rozwijać – poszerzając kompetencje, zwiększając obecność na rynkach międzynarodowych i skalę działania. Wszystko to łączy się z powiększaniem zespołu w Polsce.

Rozmawiał: Grzegorz Grupiński, BCC

SNP AG to spółka akcyjna notowana na giełdzie we Frankfurcie w Niemczech, specjalizująca się w projektach SAP w zakresie transformacji biznesu (m.in. zmiany będące konsekwencją podziału firm, łączenia się firm, reorganizacji procesów, harmonizacji danych itp.), w oparciu o własne produkty i rozwiązania IT. Firma z siedzibą główną w Heidelbergu posiada 24 lokalizacje na całym świecie,  ponad 750 pracowników i 80 mln euro przychodów.

Nasze referencje

Poradniki

Aktualności

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com