Kierownictwo | All for One Poland

Kierownictwo

Bartłomiej Buszczak

Prezes Zarządu

Ukończył studia na Politechnice Poznańskiej, stypendysta Deutscher Akademischer Austausch Dienst. Z firmą związany od 1997 roku. Najpierw jako konsultant SAP, potem Kierownik Projektów SAP i Dyrektor ds. Konsultingu. W latach 2005-2007 odpowiedzialny za bieżące kierowanie spółką jako Dyrektor Generalny. W 2008 roku objął stanowisko Prezesa Zarządu. Poza pracą zawodową jego zainteresowania obejmują inwestycje kapitałowe (giełda, forex), w wolnych chwilach słucha dobrej muzyki, jest audiofilem, fan motocykli.

Piotr Rogala

Dyrektor ds. Finansowych, Członek Zarządu

Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, a także studiów podyplomowych na warszawskiej SGH. Wcześniej pracował m.in. w Żywiec Trade. Od 1998 w firmie pełni funkcję Dyrektora Finansowego, a od 2001 również Członka Zarządu. Jest odpowiedzialny za kształtowanie i realizację strategii finansowej firmy. Jest miłośnikiem muzyki metalowej, uczestniczy w rajdach samochodowych. Spędza chętnie czas z rodziną, zwłaszcza na nartach.

Waldemar Sokołowski

Dyrektor Działu Usług IT, Członek Zarządu

Jest absolwentem Informatyki na Politechnice Poznańskiej, posiada tytuł MBA. W All for One Poland zbudował silne centrum kompetencyjne w zakresie technologii SAP. Od 1997 roku, do 2004 r. pełnił funkcję Dyrektora ds. Technologii Informatycznych, a następnie Dyrektora ds. Usług Outsourcingowych. Interesują go szachy, genealogia, podróże, sport (narciarstwo, nurkowanie). Wolny czas spędza aktywnie, najchętniej z synami.

Andrzej Moskalik

Dyrektor ds. Sprzedaży, Członek Zarządu

Związany z firmą od 2001 r. Studiował Zarządzanie i marketing na Uniwersytecie Warszawskim oraz administrację w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Do jego obowiązków należy kierowanie zespołem odpowiedzialnym za współpracę z klientami All for One Poland oraz za sprzedaż usług i produktów firmy. Prywatnie - lubi podróżować, ceni włoskie wina i auta, chętnie bierze udział w rajdach samochodowych.

Michał Kunze

Dyrektor ds. Konsultingu i Serwisu Aplikacyjnego; Dyrektor Działu Rozwoju Oprogramowania, Członek Zarządu

Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Od 1995 roku uczestniczył i kierował projektami wdrożeń SAP dla kilkunastu klientów w Polsce, Wielkiej Brytanii, Finlandii i Holandii. Związany z firmą od 2001 w roli kierownika projektu. Od 2006 roku organizował pracę Biura Projektów. W roli Dyrektora Rozwoju Oprogramowania kieruje działem tworzącym nowe produkty software'owe Grupy All for One (ECM, Edistrada, BeeOffice, aplikacje mobilne), w technologiach Java i .NET. Od 2020 r. Michał Kunze pełni również rolę Dyrektora ds. Konsultingu i Serwisu Aplikacyjnego. Posiada certyfikat PMP.

Krzysztof Siwiec

Dyrektor Digital Transformation Center

Michał Adamczewski

Wicedyrektor ds. Serwisu Aplikacyjnego

Tomasz Wawrzonek

Wicedyrektor IT

Beata Niemiec-Siwek

Manager ds. Presales

Arkadiusz Babiński

Manager ds. Rozwoju Biznesu - Finanse, Analizy, Planowanie

Piotr Adanowicz

Manager ds. Rozwoju Biznesu - Łańcuch Dostaw

Michał Szymaczek

Manager ds. Rozwoju Biznesu - Zarządzanie Kapitałem Ludzkim

Piotr Bieliński

Manager ds. Rozwoju Biznesu - CRM, Sprzedaż i Dystrybucja

Michał Jasiński

Manager Biura Projektów

Wojciech Paczkowski

Manager ds. Rozwoju Biznesu - Java

Michał Strzyżewski

Manager Obszaru IT

Dariusz Drożdż

Manager Obszaru Technologii SAP

Ewa Komorowska

Manager ds. Sprzedaży

Jakub Szwejkowski

Manager ds. Sprzedaży

Krzysztof Baj

Manager ds. Sprzedaży

Wojciech Nowak

Manager ds. Sprzedaży

Grzegorz Grupiński

Kierownik ds. Marketingu i Wsparcia Sprzedaży

Barbara Gryglik

Kierownik Zespołu Finanse i Księgowość

Magdalena Owczarczak

Kierownik Zespołu Zarządzania Kadrami

Magdalena Radomska

Kierownik Zespołu Administracji i Zakupów

Udostępnij
Drukuj:
Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com