Kierownictwo | All for One Poland

Kierownictwo

Zarząd

Michał Kunze

Prezes Zarządu

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Poznaniu. Z firmą (BCC -> SNP Poland -> All for One Poland) związany od 2001 roku. Najpierw w roli programisty i kierownika projektów; potem zarządzał pracami zespołu Biura Projektów, by następnie kierować Działem Rozwoju Oprogramowania oraz Działem Konsultingu i Serwisu Aplikacyjnego. Nadzorował dziesiątki projektów SAP w kilkunastu krajach świata. Jednocześnie aktywnie rozwijał obszar oprogramowania – zarówno autorskich produktów All for One (np. BeeOffice czy ECM), jak i rozwiązań szytych na miarę (custom development). Hobby - literatura. Ulubieni autorzy: Yuval Harari, Cixin Liu.

Piotr Rogala

Dyrektor ds. Finansowych, Członek Zarządu

Jest absolwentem Akademii Ekonomicznej w Poznaniu, a także studiów podyplomowych na warszawskiej SGH. Wcześniej pracował m.in. w Żywiec Trade. Od 1998 w firmie pełni funkcję Dyrektora Finansowego, a od 2001 również Członka Zarządu. Jest odpowiedzialny za kształtowanie i realizację strategii finansowej firmy. Jest miłośnikiem muzyki metalowej, uczestniczy w rajdach samochodowych. Spędza chętnie czas z rodziną, zwłaszcza na nartach.

Waldemar Sokołowski

Dyrektor Działu Usług IT, Członek Zarządu

Jest absolwentem Informatyki na Politechnice Poznańskiej, posiada tytuł MBA. W All for One Poland zbudował silne centrum kompetencyjne w zakresie technologii SAP. Od 1997 roku, do 2004 r. pełnił funkcję Dyrektora ds. Technologii Informatycznych, a następnie Dyrektora ds. Usług Outsourcingowych.

Andrzej Moskalik

Dyrektor ds. Sprzedaży, Członek Zarządu

Związany z firmą od 2001 r. Studiował Zarządzanie i marketing na Uniwersytecie Warszawskim oraz administrację w Wyższej Szkole Zarządzania i Bankowości w Poznaniu. Do jego obowiązków należy kierowanie zespołem odpowiedzialnym za współpracę z klientami All for One Poland oraz za sprzedaż usług i produktów firmy. Prywatnie - lubi podróżować, ceni włoskie wina i bliskowschodnią kuchnię.

Piotr Adanowicz

Dyrektor ds. Konsultingu i Serwisu Aplikacyjnego, Członek Zarządu

Jest absolwentem Politechniki Poznańskiej kierunek Mechanika, ukończył też studia stacjonarne MBA na ESCP Business School w Berlinie. W firmie pracuje ponad 20 lat, m.in. nadzorował i realizował projekty SAP w obszarze łańcucha dostaw w roli Managera ds. Rozwoju Biznesu. Od 2024 roku kieruje całym Działem Konsultingu i Serwisu Aplikacyjnego.

Bartłomiej Buszczak

Członek Zarządu

Absolwent Politechniki Poznańskiej, stypendysta Deutscher Akademischer Austausch Dienst. Z firmą związany od 1997 roku. Najpierw jako Konsultant SAP, potem Kierownik Projektów i Dyrektor ds. Konsultingu. W latach 2005-2007 odpowiedzialny za operacyjne kierowanie spółką jako Dyrektor Generalny. W latach 2008 – 2024 piastował stanowisko Prezesa Zarządu. Poza pracą zawodową aktywnie inwestuje na rynkach finansowych, w wolnych chwilach słucha dobrej muzyki, jest audiofilem, fan motoryzacji.

Sprzedaż i Marketing

Ewa Komorowska

Manager ds. Sprzedaży

Jakub Szwejkowski

Manager ds. Sprzedaży

Wojciech Nowak

Manager ds. Sprzedaży

Krzysztof Baj

Manager ds. Sprzedaży

Grzegorz Grupiński

Kierownik ds. Marketingu i Wsparcia Sprzedaży

Dział Konsultingu i Serwisu Aplikacyjnego

Michał Adamczewski

Wicedyrektor ds. Serwisu Aplikacyjnego

Michał Jasiński

Manager Biura Projektów

Beata Niemiec-Siwek

Manager ds. Presales

Arkadiusz Babiński

Manager ds. Rozwoju Biznesu - Finanse, Analizy, Planowanie

Michał Mrożewski

Manager ds. Rozwoju Biznesu - Łańcuch Dostaw

Piotr Bieliński

Manager ds. Rozwoju Biznesu - CRM, Sprzedaż i Dystrybucja

Michał Szymaczek

Manager ds. Rozwoju Biznesu - Zarządzanie Kapitałem Ludzkim

Dział Usług IT

Tomasz Wawrzonek

Wicedyrektor IT

Dariusz Drożdż

Manager Obszaru Technologii SAP

Michał Strzyżewski

Manager Obszaru IT

Bartłomiej Janas

Manager ds. Bezpieczeństwa

Grzegorz Kitkowski

Manager IT - User Support

Dział Rozwoju Oprogramowania

Wojciech Paczkowski

Dyrektor Działu Rozwoju Oprogramowania

Kamila Malanowicz

Manager Obszaru Badań i Rozwoju Oprogramowania

Maciej Święcicki

Manager Obszaru Rozwoju Produktów (Java)

Digital Transformation Center

Krzysztof Siwiec

Dyrektor Digital Transformation Center

Dział Wsparcia Biznesu

Magdalena Radomska

Kierownik Zespołu Administracji i Zakupów

Magdalena Owczarczak

Kierownik Zespołu Zarządzania Kadrami

Barbara Gryglik

Kierownik Zespołu Finanse i Księgowość

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.