SAP Business One ze scenariuszami intercompany – wdrożenie dla grupy spółek handlowych | All for One Poland

SAP Business One ze scenariuszami intercompany – wdrożenie dla grupy spółek handlowych

BCC rozpoczęło projekt wdrożenia SAP Business One dla grupy kapitałowej – spółki matki w Polsce i spółek handlowych w 7 krajach. Projekt obejmuje wdrożenie zarówno standardowych procesów SAP B1 jak i integrację z zewnętrznymi aplikacjami, a także implementację scenariuszy intercompany. Dzięki nim możliwa jest automatyczna wymiana dokumentów logistycznych pomiędzy spółką matką, a filiami oraz generowanie skonsolidowanych raportów dla całej grupy kapitałowej.

SAP Business One to elastyczne rozwiązanie ERP przeznaczone dla średnich i małych przedsiębiorstw, zainteresowanych szybkim zwrotem z inwestycji w system IT. Wykorzystują je także duże organizacje, a nawet międzynarodowe korporacje, które chcą uruchomić system SAP w swoich oddziałach handlowych bez kosztownego projektu wdrożeniowego.

BCC oferuje kompleksowe usługi w zakresie SAP Business One: od wdrożeń, poprzez wsparcie użytkowników w codziennej pracy, rozwój systemu, aż po utrzymanie oraz administrowanie systemem w bezpiecznym środowisku BCC Data Centers. Jednocześnie BCC posiada szczególne doświadczenie w złożonych wdrożeniach systemów IT dla grup kapitałowych czy integracji z partnerami biznesowymi. Specjalizujemy się w wymagających projektach z obszaru SAP, również na styku z innymi rozwiązaniami IT.

Nasze referencje

Poradniki

Aktualności

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.