Jednolity Plik Kontrolny: ostatni dzwonek dla małych i średnich firm | All for One Poland

Jednolity Plik Kontrolny: ostatni dzwonek dla małych i średnich firm

Małe i średnie firmy korzystające z SAP ERP i SAP Business One mają czas do końca roku, by dostosować swoje systemy do comiesięcznego przekazywania pliku JPK_VAT (ewidencja zakupu i sprzedaży VAT).

Od lipca 2016 r. duże firmy są zobligowane do generowania danych podatkowych i księgowych w formacie JPK (Jednolitego Pliku Kontrolnego). Teraz przyszedł czas na mniejsze podmioty. Od stycznia 2017 r. także firmy osiągające roczne obroty poniżej 50 mln EUR lub zatrudniające do 250 pracowników, będą miały ten obowiązek.

Nowe przepisy oznaczają konieczność wykonania odpowiednich zmian w firmowych systemach finansowo-księgowych. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, BCC oferuje wsparcie w zakresie przygotowania i wdrożenia zmian zarówno w systemach SAP ERP (SAP R/3, SAP ECC), jak i SAP Business One, które pozwolą spełnić nowe wymagania prawne.

W ramach dostosowania BCC oferuje pakiet autorskich rozwiązań, m.in.:

 • zestaw gotowych funkcjonalności pozwalających wygenerować JPK
 • rozszerzenie JPK Transfer (elektroniczna wysyłka do Ministerstwa Finansów bezpośrednio z SAP)
 • metodyka wdrożeniowa
 • wsparcie w dostosowaniu do specyficznych potrzeb firmy
 • wsparcie w utrzymaniu rozwiązania (usługa maintenance)

BCC jako pierwsze na rynku zaoferowało takie rozwiązania, a nasi specjaliści stale rozszerzają pakiet, w ślad za kolejnymi zmianami legislacyjnymi i specyfikacjami wymagań. Ofertę BCC w tym zakresie wybrało już ponad 100 firm.

Zobacz też:

 

Nasza oferta

Nasze referencje

Poradniki

Aktualności

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com