Nagrody i wyróżnienia | All for One Poland

Nagrody i wyróżnienia

SAP Partner Center of Expertise

Organizacja serwisowa BCC jako pierwsza w Polsce otrzymała certyfikat „SAP Partner Center of Expertise”. Certyfikat, przyznany po szczegółowym audycie dokonanym przez SAP SE, potwierdza najwyższą jakość usług BCC w zakresie serwisu systemów SAP, w tym zwłaszcza usług SAP Enterprise Support.
Więcej

BCC w rankingu Gazel Biznesu 2013 – najbardziej dynamicznych firm

Na podstawie wyników z lat 2010-2012 BCC znalazło się wśród firm, którym przyznano tytuł Gazeli Biznesu w XIV edycji rankingu Pulsu Biznesu.
Więcej

Najlepszy dostawca IT dla przemysłu

Nagrody MSI Polska przyznawane są dostawcom najwyższej jakości usług i produktów IT dla sektora przemysłowego, na podstawie opinii klientów. BCC otrzymało dwukrotnie tytuł „Najlepszego dostawcy IT dla przemysłu” w kategorii outsourcing.
Więcej

Ranking Wartości Marek Wielkopolski

Dwukrotnie (2012, 2013) marka BCC została wyróżniona w kategorii B2B w Rankingu Wartości Marek Wielkopolski. Celem rankingu jest wyłonienie i wyróżnienie najbardziej wartościowych marek, wywodzących się z regionu wielkopolskiego.
Więcej

ISO 27018

Certyfikat ISO 27018 posiadają rozwiązania autorskie BCC, oferowane w chmurze jako SaaS (Software as a Service). BeeOffice, BCC ECM oraz Edistrada są rozwijane w BCC Software Factory i oferowane w oparciu o bezpieczną infrastrukturę BCC Data Centers.
Więcej

ISO 20000

Jako pierwszy dostawca usług IT w Polsce, Centrum Outsourcingowe BCC otrzymało certyfikat ISO/IEC 20000, który potwierdza zgodność zarządzania usługami IT z kodeksem dobrych praktyk opisanych w bibliotece ITIL.
Więcej

ISO 27001

BCC jako jedna z pierwszych firm w Polsce wdrożyło System Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji potwierdzony międzynarodowym certyfikatem ISO 27001. ISO 27001 - najnowsza i najbardziej restrykcyjna norma - wskazuje zestaw wymagań w zakresie poufności, integralności i dostępności informacji.
Więcej

Certyfikacja SPRINT SAP S/4 HANA

Rozwiązanie SPRINT zostało certyfikowane jako rozwiązanie partnerskie SAP S/4 HANA, w edycji SAP Business All-in-One.
Więcej

Nagroda SAP Polska za pierwszą sprzedaż SAP Business Suite powered by SAP HANA

BCC otrzymało wyróżnienie od SAP Polska za pierwszą sprzedaż SAP Business Suite powered by SAP HANA w 2013 roku.
Więcej

Nagroda SAP Polska za certyfikację PCoE

SAP Polska przyznał BCC nagrodę za otrzymanie pierwszego w Polsce tytułu SAP PCoE - SAP Partner Center of Expertise.

Nagroda za największą sprzedaż licencji SAP w Polsce

BCC jako Partner SAP zapewnia klientom również dostawę licencji na oprogramowanie SAP. BCC otrzymało nagrodę SAP Polska za największą sprzedaż licencji SAP w 2010 roku.

Inwestor w Kapitał Ludzki

BCC to czterokrotny laureat programu „Inwestor w Kapitał Ludzki”, organizowanego przez Instytut Zarządzania oraz TNS OBOP. Celem programu jest wyłonienie firm realizujących wyróżniające się programy działań, zorientowanych na rozwój kapitału ludzkiego.

Lider Wsparcia HDI

Konkurs Lider Wsparcia jest organizowany przez HDI-Poland, należące do Help Desk Institute (HDI) - największej na świecie organizacji, zrzeszającej specjalistów z zakresu wsparcia informatycznego i usług informatycznych.

Lider Jakości Computerworld

W konkursie Lider Jakości czasopisma Computerworld biorą udział firmy stosujące najlepsze praktyki zapewnienia jakości i zarządzania jakością, Centrum Outsourcingowe BCC zakwalifikowało się do wąskiego grona ścisłych finalistów.
Więcej

Lepszy Biznes – nagroda Agape

Celem zorganizowanego przez firmę Agape konkursu było pokazanie na przykładzie najlepszych czasopism firmowych, w jaki sposób mogą one realizować cele firmy, wspierać jej politykę informacyjną, a także jakich narzędzi dziennikarskich, graficznych i edytorskich warto używać.
Więcej
Udostępnij
Drukuj:
Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com