CrystalBridge w podejściu Bluefield | All for One Poland

CrystalBridge w podejściu Bluefield

Udane transformacje SAP

Udostępnij
Drukuj:
Bluefield to unikalne podejście SNP do migracji na SAP S/4HANA. Wysoki stopień automatyzacji projektu, jego skalowalność i elastyczne podejście do migracji danych są możliwe dzięki wykorzystaniu scenariusza projektowego i narzędzi platformy CrystalBridge. Z SNP wkroczenie w świat systemów transakcyjnych on cloud to mniejsze ryzyko, niższe koszty i szybszy dostęp do nowoczesnych funkcjonalności wspierających zarządzanie firmą.
 

Grupa SNP specjalizuje się w projektach transformacyjnych SAP, w których wykorzystuje specjalistyczne oprogramowanie SNP CrystalBridge, pozwalające elastycznie, szybko i bezpiecznie prowadzić projekty SAP. SNP CrystalBridge to zestaw wielu narzędzi umożliwiających zautomatyzowaną analizę systemów SAP z wizualizacją wyników, transformację danych, automatyzację testowania i weryfikację wprowadzanych zmian, a także narzędzia pomagające utrzymywać system po starcie projektu IT.

Flagowym scenariuszem projektowym CrystalBridge jest migracja na platformę SAP S/4 HANA. Standardowo taką migrację wykonuje się albo jako nowe wdrożenie (greenfield), albo jako konwersję systemu podobną do upgrade’u (brownfield). Każde z tych podejść ma swoje zalety i wady. Rewdrożenie jest drogie i czasochłonne. Konwersja pozostawia system bez większych zmian i nie wiąże się z dostępem do nowych funkcjonalności.

Nasze podejście do migracji na S/4 HANA za pomocą CrystalBridge nazwaliśmy Bluefield, by podkreślić jego odmienność i unikalne możliwości, które wprowadza. Bluefield pozwala połączyć zalety obu standardowych podejść, zautomatyzować dużą część migracji na nową platformę i zapewnić większą swobodę wyboru skali zmian, jakie są wprowadzane w czasie takiego projektu. Dla przykładu, uruchomienie zarządzania Partnerem Biznesowym (zamiast osobno dostawcami i odbiorcami) można połączyć z wdrożeniem nowej księgi głównej z podziałem dokumentów finansowych, migracją na platformę S/4 HANA i przeniesieniem systemu do chmury. Jeden start produktywny z jednym krótkim czasem niedostępności wystarczy, by drastycznie zreorganizować system SAP.

Dodatkowo podejście SNP Bluefield daje możliwość migracji z selektywnym przekształcaniem danych (Selective Data Transition). To wyjątkowe rozwiązanie otwierające możliwość wybierania tych części SAP, które chcemy zmigrować do S/4 HANA. Pozwala to dużym przedsiębiorstwom migrować na nową platformę etapami, zmniejszając ryzyko projektu i ułatwiając wsparcie kolejnych startów nowego rozwiązania. Selektywna migracja pozwala także na pozbycie się balastu danych historycznych (np. starszych niż pięć lat). W rezultacie system docelowy jest „odchudzony”, wydajniejszy i umożliwia oszczędności.

Migracja nie musi być wykonywana na własnych serwerach (on-premise). Bluefield ułatwia migrację do chmury, na co decyduje się coraz więcej klientów. W zakresie selektywnego przekształcania danych SNP ściśle współpracuje z firmą SAP, rozwijając swoją ofertę w ramach inicjatywy SAP S/4 HANA Selective Data Transition.

Podejście Bluefield nie byłoby możliwe bez narzędzi z portfolio SNP CrystalBridge. To one ułatwiają automatyzację przejścia na S/4 HANA i otwierają nowe możliwe ścieżki takiego projektu. Pozwalają zwiększyć efektywność i zmniejszyć ryzyko oraz koszty. Dlatego jeśli myślą Państwo o migracji na S/4 HANA, zachęcamy do odszukania niebieskiego pola na kryształowym moście.

Lepszy Biznes

magazyn klientów All for One

baza artykułów
Udostępnij
Drukuj:
#}
Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com