Konsulting SAP | Kariera | All for One Poland

Konsulting sap

SAP to bezdyskusyjny światowy lider rynku systemów do zarządzania firmami. Nasi konsultanci wdrażają go i rozwijają u klientów – w Polsce i za granicą, w międzynarodowych korporacjach i firmach średniej wielkości. Praca z klientami i z zaawansowanym systemem SAP to podstawa na tym stanowisku. A do tego dużo podróży służbowych.

Poznaj nas – konsultantów wdrożeniowych SAP

Testuję, rozwijam i wdrażam u klientów aplikacje rozszerzające standard SAP w zakresie finansów. Dbam o to, by nasze produkty ułatwiały pracę księgowych i działały zgodnie z aktualnymi przepisami podatkowymi. W czasie wolnym bawię się z małą córką i uczę się języka hiszpańskiego.

 

Szymon, Finance Product Owner w Zespole Finanse i Kontroling

Migracje? Fuzje? Przejęcia? W moim zespole DTC takie wyzwania to codzienność. Dbam o właściwy przebieg transferu danych, biorę udział w projektach transformacyjnych SAP, głównie w module finansów, w którym mam największe doświadczenie. Moją miłością jest crossfit, ale nie pogardzę też dobrym thrillerem.

 

Dżesika, Konsultantka w DTC

Jako konsultant SAP Basis zajmuję się instalacją, aktualizacją oraz migracją systemów SAP. Dbam o wysoką dostępność i wydajność całego środowiska SAP. W wolnym czasie gram na instrumentach klawiszowych. Lubię długie wyprawy rowerowe i żeglarstwo.

 

Maciej, konsultant w Zespole Wdrożenia Technologii SAP

Na czym polega ta praca?

 • Rozwijasz kompetencje w ramach rodziny rozwiązań dla biznesu, które są nr 1 na świecie.
 • Specjalizujesz się w wybranym obszarze biznesu, np. w finansach, kontrolingu, produkcji czy HR lub we wdrożeniach technologii SAP.
 • Pracujesz w międzynarodowym środowisku, dla klientów z różnych branż – banków, producentów żywności, koncernów paliwowych, sieci handlowych…
 • W każdym miesiącu bierzesz udział w jednym dużym projekcie lub w kilku mniejszych, toczących się równolegle.
 • Twoje projekty mają różną skalę, zależnie od potrzeb klientów. Najkrótsze trwają kilka dni, największe – dłużej niż rok.
 • Pozostajesz w bezpośrednim kontakcie z klientami – poznajesz ich potrzeby, dopasowujesz rozwiązanie do ich potrzeb.
 • Bierzesz udział w różnych fazach prac – od tworzenia koncepcji i przygotowania architektury rozwiązania, przez konfigurację, po testy i szkolenie użytkowników.
 • Wykorzystujesz różne metodyki projektowe.
 • Spotykasz się, dyskutujesz, ustalasz, argumentujesz, gasisz pożary – po polsku i angielsku.
 • Poświęcasz czas na poszerzanie swoich kompetencji – szkolisz się, zdobywasz certyfikaty SAP.
 • Praca dla klientów zajmuje Ci kilkanaście dni w miesiącu. Około 50% czasu projektu pracujesz w lokalizacji firmy klienta.
 • Dużo podróżujesz po Polsce i za granicę.

Pracuj w IT, ucz się biznesu

Akademia Konsultanta SAP

Akademia Konsultanta SAP to unikalny program szkoleniowy All for One Poland, w ramach którego możesz zdobywać kompetencje jednocześnie w technologiach IT (rozwiązania SAP) jak i wybranym przez siebie obszarze biznesu (np. finanse, HR).

Przejrzyj aktualne oferty pracy

Przykłady naszej pracy

Dzięki wykorzystaniu e-pasków płacowych, nasz klient z sektora spożywczego skrócił czas dystrybucji informacji płacowej do pracowników - z 2 dni do kilku minut. Efekty to zadowolenie pracowników, oszczędność czasu i papieru.

Krystian Lider Zespołu Rozwoju Kadr i SuccessFactors, Lider Zespołu eHR

Podczas migracji danych w globalnym systemie SAP, wdrożyliśmy zaawansowane mechanizmy, sterujące wyświetlaniem i drukowaniem dokumentów w odpowiednim alfabecie – w zależności od języka, grupy klienta oraz typu dokumentu. Na przykład po chińsku, koreańsku czy japońsku.

Michał DTC Team Lider

Dla producenta alkoholi wdrożyliśmy rozwiązanie do elastycznego zarządzania cenami setek produktów. Dzięki temu klient zoptymalizował planowanie cen i usprawnił zarządzanie nimi w SAP.

Patryk Lider Serwisu Aplikacyjnego SAP - SD

W firmie z sektora Fashion wdrożyliśmy rozwiązanie optymalizujące zarządzanie czasem pracowników. Korzystając z narzędzia, klient był w stanie zredukować koszty nadgodzin nawet o kilkadziesiąt procent.

Adam Konsultant

W jednym z banków wdrożyliśmy rozwiązanie workflow, wspierające elektroniczną weryfikację oraz akceptację faktur zakupowych w SAP. Klient posiada teraz narzędzie wszechstronnej kontroli swoich płatności i optymalizacji kosztów. Faktury są zawsze akceptowane przez odpowiednich właścicieli kosztów. Rozwiązanie wspiera również proces weryfikacji faktur niezgodnych z zamówieniem.

Krzysztof Architekt Rozwiązań

Dla producenta z branży lotniczej przygotowaliśmy rozwiązanie do obsługi wysyłek części gotowych, które zautomatyzowało i zwizualizowało poszczególne etapy procesu. Dzięki niemu cały proces uległ skróceniu i w każdym momencie klient wie, na którym etapie wysyłki jest dana część.

Sławomir Konsultant

Dla międzynarodowej firmy farmaceutycznej przygotowaliśmy narzędzie, automatyzujące przygotowanie i przesyłanie dużego wolumentu danych do systemu ZSMOPL. Dzięki automatyzacji, klient oszczędza czas pracowników i redukuje ryzyko błędów do minimum. Widmo kar za niespełnienie wymagań - oddalone.

Olga Konsultant

Dla dużej międzynarodowej korporacji wykonaliśmy wyodrębnienie sprzedawanej części koncernu - z systemów SAP obsługujących kilkadziesiąt krajów. Ten trudny projekt trwał zaledwie 6 miesięcy.

Krzysztof Dyrektor Digital Transfromation Center

U ponad 200 klientów rozwiązaliśmy problem z dostosowaniem SAP do zmieniających się wymagań odnośnie raportowania danych podatkowych. Nasi klienci otrzymują rozbudowaną funkcjonalność All for One JPK, All for One Split Payment i All for One Partner Checker dla białej listy VAT, a w ramach wsparcia producenckiego mają zapewnione kolejne update'y i zmiany.

Szymon Konsultant

U klienta z branży narzędziowej uruchomiliśmy rozwiązanie All for One EasyPOS, obsługujące sprzedaż w sklepach zakładowych w integracji z systemem SAP. Aplikacja umożliwia skanowanie towarów, przyjmowanie płatności gotówką i kartą płatniczą oraz wydruk paragonów i faktur. Wszystko to działa bezpośrednio na SAP - dane o towarach i ich cenach są bezpośrednio w SAP. Po każdej transakcji dokumenty są wprowadzone w module SD, rozliczone w SAP FI a stany magazynowe - uaktualnione. Pracownicy sklepów pracują w prostym i ergonomicznym interfejsie SAP Fiori.

Damian Konsultant

Globalny producent kosmetyków zlecił nam ujednolicenie planu kont w systemie SAP dla spółek w 15 krajach. Teraz, zamiast sześciu różnych, wszystkie spółki korzystają z jednego grupowego planu. Pomimo dużej bazy danych, liczącej kilkanaście TB, cały system został zmodyfikowany w ciągu jednego weekendu.

Michał DTC Team Lider
Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.