Rekrutacja w All for One Poland | All for One Poland

Rekrutacja w All for One Poland

Wiemy jak stresujący jest proces rekrutacji, dlatego u nas proces rekrutacji składa się tylko z 3 etapów. Przez całość procesu przeprowadzi Cię osoba z HR, na spotkaniu rekrutacyjnym poznasz swojego przyszłego przełożonego.

Zespół HR dokłada wszelkich starań, aby stworzyć dla Ciebie komfortowe warunki rozmowy. Zawsze chętnie odpowie na Twoje pytania, dlatego nie bój się pytać. Rekrutacja to również czas dla Ciebie i my chcemy, żebyś podjął/a najlepszą dla siebie decyzję.

Etapy rekrutacji

Po przejrzeniu Twojego CV, jeśli Twoje kompetencje i doświadczenie odpowiadają naszym wymaganiom, zostaniesz zaproszony na krótką rozmowę telefoniczną z naszym działem HR. Trwająca zazwyczaj 20 – 30 minut rozmowa będzie polegać na udzieleniu odpowiedzi na kilka pytań dotyczących kluczowych kompetencji branych pod uwagę przy rekrutacji. W trakcie rozmowy, potwierdzimy również Twoje oczekiwania finansowe i dostępność, a także porozmawiamy w języku angielskim lub niemieckim.

Po pozytywnym wrażeniu z pierwszej rozmowy, zaprosimy Cię na spotkanie z naszym przedstawicielem HR oraz Liderem Zespołu. Spotkanie rekrutacyjne odbędzie się zdalnie przez Microsoft Teams. Przed spotkaniem warto upewnić się, że kamera i mikrofon na pewno działają. Podczas spotkania rekrutacyjnego skupiamy się przede wszystkim na Tobie, ponieważ chcemy Cię jak najlepiej poznać, Twoje doświadczenie, motywację do pracy oraz w jakich warunkach pracy jesteś najbardziej efektywny/efektywna. Lider Zespołu opowie Ci o pracy w swoim zespole, o zadaniach, które będziesz realizować oraz o ścieżce rozwoju . Na chwilę przejdziemy na język angielski (w niektórych rekrutacjach również na język niemiecki) i potwierdzimy kwestie formalne. Rozmowa rekrutacyjna to również czas dla Ciebie, żebyś dobrze nas poznał/a, dlatego jeśli masz do nas pytania to na końcu spotkania mamy przewidziany czas na ich zadanie.

W zależności na jakie stanowisko aplikujesz i do jakiego działu możesz zostać poproszony/a o dodatkowe zadanie lub test. Dodatkowe zadanie to potwierdzenie Twojej wiedzy w praktyce. Z kolei test pomoże nam zweryfikować Twoje umiejętności uczenia się i podejścia do rozwiązywania zadań.

Pamiętaj, że zadanie czy test nie jest ostateczną determinantą. To narzędzia pomocnicze, liczy się cały proces!

Na podjęcie decyzji dajemy sobie zwykle 2 tygodnie. Po tym czasie na pewno się z Tobą skontaktujemy niezależnie od naszej decyzji. Zawsze wracamy z odpowiedzią mailowo lub telefonicznie. Jeśli masz pytania w związku z uzyskaną informacją zwrotną, chętnie na nie odpowiemy.

O co pytamy podczas rozmowy rekrutacyjnej

Podczas rozmowy będziemy chcieli poznać Twoje doświadczenie związane z rolą na którą aplikujesz. Korzystamy z pytań, które odwołują się do Twoich sytuacji z przeszłości i hipotetycznych sytuacji, które mogłyby wystąpić. Pytania te pomagają nam zrozumieć, w jaki sposób działasz, jak reagujesz w danych sytuacjach i jak podchodzisz do rozwiązania problemów.

Będziemy pytać o Twoje doświadczenie zawodowe, ale również doświadczenie niekomercyjne, zrealizowane projekty podczas pracy, studiów, Twoje zainteresowania i o to czym jeszcze chciałbyś/chciałabyś się zajmować.

Jak się przygotować?

Zawsze warto być przygotowanym do rozmowy i to również cenimy w All for One Poland. Do rozmowy z nami możesz przygotować się w następujący sposób:

Przed rozmową zapoznaj się jeszcze raz z ogłoszeniem o pracę i opisem. Podczas rozmowy skupiamy się na kwestiach, które są dla nas kluczowe, dlatego większość odpowiedzi znajdziesz w opisie ogłoszenia. Przypomnij sobie kluczowe sytuacje ze swojego doświadczenia, którymi będziesz mógł się z nami podzielić.  W przypadku rekrutacji na stanowiska juniorskie na pewno zapytamy o przedmioty i projekty realizowane podczas nauki w szkole średniej lub na studiach oraz o zachowanie w hipotetycznych sytuacjach, które mogłyby wystąpić.

Zastanów się przede wszystkim, czego Ty oczekujesz od nowej roli i przyszłego pracodawcy. To bardzo ważne, żebyśmy mieli wspólny cel 😉

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.