Administracja, Finanse, HR | Kariera | All for One Poland

Administracja, Finanse, HR

Dbają o kondycję finansową firmy, naliczają nasze wynagrodzenia, motywują do rozwoju i poszukują nowych talentów. Obsługują sekretariat, organizują podróże służbowe, zarządzają firmową flotą i odpowiadają za sprawny obieg dokumentów. Dbają o komfort pracy. Dział Wsparcia Biznesu niestrudzenie organizuje środowisko pracy dla kilkuset osób w różnych lokalizacjach.

Poznaj nas

Na co dzień zajmuję się niezwykle fascynującą i dynamiczną działką HR, jaką jest Employer Branding. Poprzez wypracowaną strategię EB, staram się budować pozytywny wizerunek firmy i przyjazne miejsce pracy. Wymaga to zrozumienia zarówno perspektywy pracodawcy, jak i perspektywy kandydatów – aby te działania móc dostosowywać jak najlepiej. W swoje DNA mam wpisaną ciekawość świata, dlatego często podróżuję, czasami gotuję i uczę się jeździć konno.

 

Danuta Białęcka, HR & EB Specialist

Zajmuję się przygotowaniem faktur sprzedaży i obsługą rozrachunków z odbiorcami krajowymi i zagranicznymi. Księguję faktury kosztowe i biorę udział w sporządzaniu deklaracji VAT. Interesuję się nowoczesnymi technologiami. Lubię też gotować według własnych przepisów.

Magdalena, księgowa

Na co dzień zajmuję się prowadzeniem zespołu odpowiedzialnego za rekrutację oraz rozwój pracowników. Pomagam pracownikom rozwijać się tworząc programy szkoleniowe, planując warsztaty a także sprawuję opiekę nad innymi procesami HR takimi jak rekrutacja, on-boarding czy rozmowy okresowe. W wolnym czasie lubię poznawać nowe miejsca podczas podróży oraz testować nowe przepisy w kuchni.

 

Maria Strzyżewska-Andersz, Recruitment & HR Development Team Manager

Na czym polega ta praca?

Dział Wsparcia Biznesu to u nas pięć zespołów:

 • Księgowość: prowadzenie ksiąg rozrachunkowych, fakturowanie i obsługa rozrachunkó z odbiorcami krajowymi i zagranicznymi, ewidencje, rozliczenia, przychody, deklaracje, podatki.
 • HR: administracja (obsługa kadrowo-płacowa pracowników),m rekrutacja i rozmowy kwalifikacyjne, organizacja szkoleń, motywowanie pracowników, komunikacja w firmie, benefity, kreowanie wizerunku firmy.
 • Administracja: obsługa sekretariatu, zarządzanie biurami, firmową flotą i innymi aktywami firmowymi, archiwizacja dokumentó, telefonia komórkowa, organizacja podróży służbowych.

Mamy także

 • Specjalistów ds. finansów i kontrolingu
 • Zespół naliczania płac

Przejrzyj aktualne oferty pracy

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.