Stażyści IT/SAP | Kariera | All for One Poland

STAŻYŚCI

Jako stażysta możesz rozpocząć płatny staż niemal w każdym z obszarów IT i sprawdzić swoje siły jako konsultant serwisowy lub wdrożeniowy, programista czy specjalista IT. Możesz zacząć w dowolnym momencie roku – podczas wakacji lub w trakcie roku akademickiego. Zaoferujemy Ci elastyczne godziny pracy. Z 25-30 stażystów, których rekrutujemy każdego roku, aż 80% podejmuje u nas pracę.

Wielu z nas zaczynało od stażu...

W firmie zaczynałam od stażu. Teraz uczestniczę w projektach transformacyjnych środowisk SAP, które dotyczą zmiany biznesu firmy oraz sposobu zarządzania środowiskiem.
Interesuję się historią, szczególnie okresem II wojny światowej, a także różnicami kulturowymi i teatrem.

 

Beata, konsultantka w Digital Transformation Center

W trakcie stażu będziesz miał możliwość:

 • Pracy przy naszych autorskich projektach, które w zależności od Twoich zainteresowań i planowanej ścieżki rozwoju mogą dotyczyć systemów SAP, programowania lub administrowania systemami IT;
 • Wzięcia udział w komercyjnych projektach (zarówno polskich, jak i międzynarodowych) realizowanych w metodykach zwinnych;
 • Pracować w młodym zespole w twórczej atmosferze, pod opieką doświadczonego mentora, który wprowadzi Cię w Twoją rolę;
 • Pracować w godzinach dostosowanych do Twoich zajęć i preferencji;
 • Korzystać z dostępu do wiedzy z wielu sektorów, również poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych;
 • Zatrudnienia w naszej firmie po odbyciu stażu.

Przejrzyj aktualne oferty pracy

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.