Nasze biura | All for One Poland

Nasze biura

Komfortowe i przestronne biura w dogodnych lokalizacjach. Miejsca do spokojnej pracy i ożywionych spotkań w zespołach. Łącznie prawie 5 tys. m kw. powierzchni, na której rozwijamy nasze pomysły i realizujemy zlecenia klientów – po prostu pracujemy. Zobacz, gdzie nas znajdziesz. A może wolisz pracować z własnej kanapy?

Centrala Złotniki k. Poznania

Nowoczesny kompleks biurowy You Nick Technology Park ze świetnym dojazdem – usytuowany w pobliżu zjazdu z obwodnicy Poznania. W centrum jednej z najprężniej rozwijających się gmin w Polsce – Suchy Las – ze wszystkimi jej udogodnieniami. Tu pracuje większość z nas. Tutaj – w dwóch budynkach – mieszczą się nasze centra przetwarzania danych.

Poznań

Przy ul. Ratajczaka, w sercu tętniącego życiem miasta, w pobliżu dwóch dużych galerii handlowych, w dobrej komunikacji z każdą poznańską dzielnicą. Tuż przy Taczaka – ulicy pełnej modnych knajpek.

Warszawa

Na terenie kultowego Mordoru, w budynku Mokotów One, dawniej znanego jako Taurus. W szacownym towarzystwie polskich siedzib największych światowych firm. Dobra komunikacja lokalna (tramwaj, metro) i globalna (lotnisko).

Kraków

Przy ul. Armii Krajowej, w pobliżu krakowskich Błoń i parku Jordana, z widokiem na Kopiec Kościuszki. A równocześnie w prężnie rozwijającej się dzielnicy biznesowej. W sąsiedztwie tętniącego życiem kampusu AGH. Dobre miejsce do pracy i relaksu po pracy.

Bydgoszcz

Świeżo wyremontowany obiekt biurowy przy ul. Toruńskiej, w cichej okolicy, w pobliżu rzeki Brdy, dobrze skomunikowany z resztą miasta, w pobliżu dróg krajowych.

Gdańsk

Najnowsze biuro All for One Poland zlokalizowane przy ul. Arkońskiej, doskonale skomunikowane z wszystkimi dzielnicami Trójmiasta oraz w pobliżu węzła przesiadkowego PKP.

Praca zdalna

Twoja własna przestrzeń do pracy online.

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.