Rozwój oprogramowania | Kariera | All for One Poland

Rozwój oprogramowania

Deweloperzy, architekci rozwiązań, testerzy – już ponad 100 programistów pracuje w naszym software house skupionym na budowie i rozwoju oprogramowania dla biznesu. Tworzymy własne produkty oraz realizujemy zlecenia klientów. Wykorzystujemy najnowsze technologie i zwinne metodyki. Naszą ambicją jest udostępnianie rozwiązań, dzięki którym praca staje się bardziej efektywna, a zarazem przyjemniejsza.

Poznaj nas – programistów i testerów IT

Odpowiadam za testowanie aplikacji do transformacji systemów i danych. Do moich obowiązków należy przeprowadzanie testów regresji, modułowych i eksploracyjnych oraz tworzenie przypadków testowych. Moją pasją jest pieczenie – słodkościami dzielę się także z kolegami i koleżankami z pracy.

 

Patrycja, tester oprogramowania

Zajmuję się podejmowaniem decyzji architektonicznych oraz utrzymaniem standardów w procesie wytwarzania oprogramowania. Do moich obowiązków należy pomoc zespołom programistów. Moją pasją jest aktywne ratownictwo – jestem strażakiem ochotnikiem.

 

Adam, architekt oprogramowania

Na czym polega ta praca?

 • Bierzesz udział w projektach polskich i międzynarodowych.
 • Rozwijasz kompetencje w jednej lub kilku wybranych technologiach, takich jak React, Angular, Java, .NET, SAP ABAP.
 • Rozwijasz produkty software’owe grupy All for One, np. portal samoobsługowy BeeOffice, system ECM, middleware Edistrada, platformę transformacji danych CrystalBridge.
 • …lub rozwijasz aplikacje „szyte na miarę” dla naszych klientów (custom development).
 • Wdrażasz rozwiązania RPA automatyzujące procesy biznesowe klientów.
 • Pracujesz w modelu agile, zgodnie ze Scrum.
 • Poświęcasz czas na poszerzanie swoich kompetencji – szkolisz się, zdobywasz certyfikaty topowych producentów sprzętu i oprogramowania.

Przejrzyj aktualne oferty pracy

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com