Rozwój oprogramowania | Kariera | All for One Poland

Rozwój oprogramowania

Deweloperzy, architekci rozwiązań, testerzy – już ponad 100 programistów pracuje w naszym software house skupionym na budowie i rozwoju oprogramowania dla biznesu. Tworzymy własne produkty oraz realizujemy zlecenia klientów. Wykorzystujemy najnowsze technologie i zwinne metodyki. Naszą ambicją jest udostępnianie rozwiązań, dzięki którym praca staje się bardziej efektywna, a zarazem przyjemniejsza.

Poznaj nas – programistów i testerów IT

Na codzień zajmuję się Fullstack Developmentem. Zaczynając od widoków i logiki na frontendzie, przez procesy backendowe, kończąc na zadaniach z obszaru DevOps związanych z wydawaniem aplikacji i ich monitorowaniem. Na każdym z tych etapów mam wpływ na ostateczny wygląd produktu  dzięki ciągłemu kontaktowi z innymi developerami oraz klientami. W wolnym czasie bawię się wszelkiego rodzaju elektroniką i słucham dużo audiobooków

 

Szymon, Software Developer

Zajmuję się podejmowaniem decyzji architektonicznych oraz utrzymaniem standardów w procesie wytwarzania oprogramowania. Do moich obowiązków należy pomoc zespołom programistów. Moją pasją jest aktywne ratownictwo – jestem strażakiem ochotnikiem.

 

Adam, Architekt Oprogramowania

Na czym polega ta praca?

 • Bierzesz udział w projektach polskich i międzynarodowych.
 • Rozwijasz kompetencje w jednej lub kilku wybranych technologiach, takich jak React, Angular, Java, .NET, SAP ABAP.
 • Rozwijasz produkty software’owe grupy All for One, np. portal samoobsługowy BeeOffice, system ECM, middleware Edistrada, platformę transformacji danych CrystalBridge.
 • …lub rozwijasz aplikacje „szyte na miarę” dla naszych klientów (custom development).
 • Wdrażasz rozwiązania RPA automatyzujące procesy biznesowe klientów.
 • Pracujesz w modelu agile, zgodnie ze Scrum.
 • Poświęcasz czas na poszerzanie swoich kompetencji – szkolisz się, zdobywasz certyfikaty topowych producentów sprzętu i oprogramowania.

Przejrzyj aktualne oferty pracy

Przykłady naszej pracy

Dla klienta z branży drogeryjnej opracowaliśmy bota, który wspiera zespół handlowy w weryfikacji brakujących upustów na artykuły oferowane w sieci blisko 10000 sklepów na terenie USA. Bot wykonuje kontrole kwalifikowalności tych upustów na 6 różnych warunkach cenowych, których wartości wyliczane są dla danych pochodzących z różnych obszarów SAP. Szacowana oszczędność to kilkanaście FTE. Dodatkowo, podniosła się jakość danych, dzięki eliminacji ręcznego scalania danych z różnych źródeł.

Basia Architekt Rozwiązań

U producenta materiałów budowlanych wsparliśmy digitalizację 10 kluczowych procesów biznesowych. W oparciu o naszą platformę ECM, pracownicy klienta samodzielnie zautomatyzowali kolejne kilkanaście procesów.

Waldemar Lider Zespołu - QA & Implementation

Dla firmy konsultingowej przygotowaliśmy aplikację odwzorowującą plan biura, wraz z funkcją rezerwacji biurek. Pracownicy klienta mogą teraz rezerwować online swoje miejsca pracy, przy zachowaniu ograniczeń wynikających z zasad social distancing.

Bryan Konsultant

Dla producenta stali wdrożyliśmy system OCR, który codziennie przetwarza 2000 faktur i odczytuje dane, które są przesyłane bezpośrednio do SAP. Dzięki temu strumień płatności płynie niezawodnie już od 2 lat.

Filip Konsultant

U producenta kawy i herbaty wdrożyliśmy system do skanowania i obiegu faktur przychodzących. Aplikacja obsługuje około 100 tysięcy faktur rocznie, a pracuje z nią 300 użytkowników w 3 jednostkach gospodarczych. Efekt? Oszczędność czasu, porządek w procesach i kosztach. Zweryfikowane faktury trafiają do księgowości i płacone są w terminie.

Tomasz Konsultant

W dostarczonym przez nas webportalu, globalna firma kurierska co miesiąc udostępnia klientom 100 000 elektronicznych faktur. Rozwiązanie działa już w trzech krajach.

Natalia Lider Zespołu Roziwązań Webowych i Integracyjnych

Dla jednej z sieci handlowych przygotowaliśmy rozbudowaną platformę do zarządzania akcjami promocyjnymi. Aplikacja wspiera komunikację z dostawcami towarów, zarządzanie bazą artykułów promocyjnych, a także - przygotowanie zawartości i projektu gazetki promocyjnej co dwa tygodnie. W ten sposób klient panuje nad złożonym procesem sprzedaży promocyjnej setek zmieniających się produktów, wraz z ich cenami, opisami i zdjęciami.

Przemysław Programista .NET

Dla jednego z banków dostarczyliśmy platformę do zarządzania sprawami pracowniczymi, m.in. wnioskami HR. Nasza samoobsługowa aplikacja ułatwia i przyspiesza załatwianie spraw kadrowych, z udziałem firmy świadczącej usługi BPO HR dla banku. Do tego, cała komunikacja jest usystematyzowana, archiwizowana i możliwa do raportowania.

Natalia Konsultant

U dostawcy rozwiązań logistyki wewnątrzzakładowej wdrożyliśmy pełną ewidencję czasu pracy. W naszej aplikacji klient zarządza harmonogramami, absencjami, nadgodzinami, pracą zdalną, rejestrem wejść i wyjść. Korzyści? Mniej pracy dla działu HR, redukcja ryzyka błędów, a także - możliwość oszczędności na kosztach nadgodzin.

Katarzyna Konsultant

Dla jednej z największych sieci stacji paliw przygotowaliśmy system do zarządzania wyposażeniem placówek. Od ekspresów do kawy, przez dystrybutory paliwa, myjnie automatyczne i posiadane koncesje - w jednej aplikacji klient zarządza majątkiem w setkach lokalizacji.

Remigiusz Software Developer
Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.