Specjaliści IT | Kariera | All for One Poland

Specjaliści IT

Centrum kompetencyjne technologii IT to blisko 100 specjalistów – sieciowców, inżynierów, administratorów, ekspertów od cyberbezpieczeństwa. Pracują na potrzeby wewnętrzne naszej organizacji, dla klientów zewnętrznych i naszych udziałowców. Dołącz do nich.

Poznaj nas – konsultantów IT

Moja praca polega na automatyzowaniu procesów w celu zwiększenia efektywności, powtarzalności oraz oszczędności czasu poprzez wykorzystanie różnorodnych technologii i narzędzi. Do moich obowiązków należy monitorowanie ustawień konfiguracji oraz wprowadzanie nowych standardów na zarządzanych przez nas systemach. W wolnym czasie trenuje amatorsko triathlon oraz interesuje się designem produktów cyfrowych.

 

Ziemowit Sokołowski, IT Consultant

Na czym polega ta praca?

 • Wspierasz i rozwijasz środowisko IT dla blisko 500-osobowej organizacji.
 • Bierzesz udział w projektach IT dla klientów.
 • Pracujesz w międzynarodowym środowisku.
 • Utrzymujesz w ruchu serwery, stacje robocze użytkowników, drukarki, sprzęt sieciowy i telekomunikacyjny; instalujesz i konfigurujesz oprogramowanie użytkowe; nadzorujesz wykorzystywanie licencji oprogramowania; dbasz o jakość i dostęp do internetu.
 • Opracowujesz i wdrażasz systemy cyberbezpieczeństwa zgodne z uznanymi na świecie normami; wcielasz się w rolę hakera, wykonując testy penetracyjne.
 • Rozwijasz i utrzymujesz infrastrukturę nowoczesnych centrów przetwarzania danych pracujących na potrzeby wewnętrzne i klientów.
 • Bierzesz udział w projektach budowy, rozwoju i utrzymania środowiska IT klienta.
 • Budujesz i rozwijasz systemy kopii zapasowych.
 • Wdrażasz systemy zarządzania użytkownikami i uprawnieniami.
 • Wdrażasz rozwiązania wysokiej dostępności.
 • Projektujesz, wdrażasz, audytujesz sieci LAN/WAN.
 • Budujesz i rozwijasz systemy monitoringu infrastruktury klienta, wykorzystując do tego najnowsze rozwiązania.
 • Pracujesz z nowoczesnym sprzętem topowych producentów.
 • Zdobywasz kompetencje w rozwiązaniach bazodanowych (gównie HANA i SQL), systemach operacyjnych (Linux, Windows), sieciowych i innych aplikacjach.
 • Projektujesz i realizujesz usługi private cloud.
 • Wspierasz klientów korzystających z usług cloud computingu.
 • Budujesz i rozwijasz narzędzia automatyzacji umożliwiające zarządzanie złożonym środowiskiem IT.
 • Jeśli pełnisz rolę koordynatora usługi – utrzymujesz stały kontakt ze swoim odpowiednikiem u klienta – wspólnie harmonogramujecie większe prace, ustalacie priorytety, rozwiązujecie spory, rozliczacie prace.
 • Prowadzisz szkolenia i warsztaty dla klientów.
 • Poświęcasz czas na poszerzanie swoich kompetencji – szkolisz się, zdobywasz certyfikaty topowych producentów sprzętu i oprogramowania.

Przejrzyj aktualne oferty pracy

Przykłady naszej pracy

Nasz klient z sektora wyposażenia wnętrz korzystał z niewspieranej już platformy sprzętowej IBM AIX i bazy DB2. Zmigrowaliśmy jego systemy SAP do Managed Cloud na bazę danych HANA i przejęliśmy administrację SAP. Efekt? Duży wzrost wydajności systemu, widoczny zwłaszcza przy raportowaniu. Bezpieczeństwo, ograniczenie ryzyka niedostępności systemu dla biznesu. A także... eliminacja zbędnych kosztów utrzymania przestarzałej platformy.

Józef Starszy Konsultant

W jednym z portów lotniczych zrealizowaliśmy wdrożenie systemu zarządzania cyberbezpieczeństwem, zgodnie z wymaganiami Krajowego Systemu Cyberbezpieczeństwa. Efektem jest wyższy poziom bezpieczeństwa systemów i zapewnienia ciągłości działania.

Bartosz Starszy Konsultant

Dla firmy z sektora Beauty przygotowaliśmy rozwiązanie automatyzujące zarządzanie stopkami mailowymi. Teraz zmiany w autopodpisach pracowników wprowadzane są centralnie, w jednym kroku, przez dział IT. 200 pracowników oszczędza czas i ma zawsze jednolite stopki, zgodne ze standardem firmowym.

Grzegorz Lider Zespołu Wsparcia IT

U klienta z branży laboratoryjnej uruchomiliśmy system kopii zapasowych DELL EMC Avamar. Centralny system backupów zapewnia bezpieczeństwo danych na stacjach końcowych. Klient jest w końcu spokojny o zawartość laptopów pracowników.

Maciej Konsultant

Producenci oprogramowania wiedzą, jakim wyzwaniem jest przygotowywanie i udostępnianie środowisk demo dla potencjalnych klientów. My rozwiązaliśmy ten problem, automatyzując ten proces. Przygotowane przez nas rozwiązanie pozwala klonować takie środowiska w chmurze MS Azure dla potrzeb kolejnych projektów Proof-of-Concept, a następnie je usuwać. Dzięki temu nawet administrator z podstawową wiedzą może w kilka chwil, korzystając z konsoli Azure, sklonować złożone środowisko demo.

Mateusz Konsultant

U producenta chemii gospodarczej wdrożyliśmy infrastrukturę bezprzewodową, wspierającą zarządzanie produkcją i magazynem. Efektywna infrastruktura jest fundamentem dla rozwoju firmy, która podwoiła wolumen produkcji, oraz znacznie skróciła czas kompletacji surowców i dostaw wyrobów.

Rafał Lider Zespołu Projektów IT
Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.