Koszty SAP | Kompendium dla początkujących | All for One Poland

Koszty SAP – kompendium

Minikompendium dla początkujących

Ile kosztuje SAP?

Ile trzeba wydać, żeby korzystać z ERP od SAP? Odpowiedź wcale nie jest taka prosta. Na ogólny koszt uruchomienia systemu wpływa wiele składowych.

Cena SAP – czyli koszt wdrożenia systemu ERP od SAP, w technologii S/4HANA, zaczyna się od kilkuset tysięcy zł.

Na koszty związane z SAP składają się przede wszystkim:

Jak wyliczyć ROI w inwestycji w SAP

Oszacowanie kosztów związanych z wdrożeniem systemu ERP wymaga analizy finansowej oraz zrozumienia różnych składników kosztowych, które wpływają na całkowity budżet projektu.

Przeczytaj nasz poradnik, z którego dowiesz się, jak zidentyfikować wszystkie potencjalne koszty, zarówno bezpośrednie, jak i pośrednie, oraz jak wyliczyć ROI z tej inwestycji.

 

Oszacuj koszty wdrożenia SAP

Planujesz budżet na wdrożenie systemu ERP? Rozważasz SAP, ale obawiasz się kosztów? Nie wiesz, co zawrzeć w zapytaniu ofertowym? W ciągu jednego dnia All for One Poland przygotuje wstępną wycenę kosztów nabycia SAP S/4HANA dla Twojej firmy.

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.