KSeF a życie codzienne działów księgowości | All for One Poland

KSeF a życie codzienne działów księgowości

JPK, Biała Lista, rozliczenia z pracownikami...

29/11/2022

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

Wdrożenie e-faktury z integracją z Krajowym Systemem e-faktur otwiera duży potencjał usprawnień pracy służb finansowych, jeśli wykorzystamy możliwości integracji z innymi rozwiązaniami automatyzującymi codzienne czynności, takie jak generowanie JPK, weryfikacja białej listy, kontrola należności czy rozliczenia z pracownikami.

Podczas webinara przedstawimy, jak osiągnąć znaczący postęp w organizacji pracy, wykorzystując potencjał zintegrowanych ze sobą narzędzi All for One, z których korzystają już setki organizacji: All for One JPK, All for One Partner Checker (biała lista VAT) oraz BeeOffice (dla rozliczania wydatków pracowniczych, w tym kosztów podróży służbowych).

Po zakończeniu prezentacji przewidujemy krótką sesję Q&A. Jeśli macie Państwo już teraz pytania, na które chcielibyście uzyskać odpowiedź, prosimy o wpisywanie ich w formularzu rejestracji. Później również będzie taka możliwość na czacie.

Webinar będzie wersją online prezentacji, przedstawionych na naszej konferencji KSeF to nie wszystko w Łodzi 17 października br.

Nasza oferta

Poznaj narzędzia usprawniające pracę w działach księgowości.

29/11/2022

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.