KSeF to nie wszystko | All for One Poland

KSeF to nie wszystko

17 października 2022 r., Łódź

Konferencja dla użytkowników rozwiązań finansowych SAP

Porozmawiajmy nie o tym, co musimy zrobić, ale o tym, co możemy zyskać dzięki cyfryzacji rozliczeń.

Wprowadzenie KSeF to niejako innowacja z przymusu, obowiązkowa z mocy prawa. Ale uruchomienie Krajowego Systemu e-Faktur otwiera przed firmami cały wachlarz możliwych usprawnień rozliczeń z kontrahentami i nie tylko. Nowe, wcześniej niemożliwe do implementacji, a dużo bardziej efektywne scenariusze biznesowe mogą stać się dla Państwa podstawą codziennej pracy – zgodnie z zasadą Work smarter not harder. O ile odpowiednio wcześniej przygotujecie Państwo swoją firmę i system SAP do tej rewolucji.

17 października spotykamy się w centrum przemysłowej Łodzi, w kompleksie fabryki Poznańskiego, znanym z kultowej “Ziemi obiecanej”. W scenerii historycznego symbolu początków polskiego kapitalizmu nasi eksperci przedstawią komplet nowoczesnych rozwiązań, dzięki którym osiągną Państwo następujące korzyści:

 • 100% digitalizacja obiegu dokumentów finansowych
 • szybszy obieg informacji i automatyczne zaczytywanie danych do SAP i z SAP
 • eliminacja błędów i pracy związanej z manualnym wprowadzaniem danych
 • dostępność dokumentów dla uprawnionych w trybie 24/7 z dowolnego miejsca na świecie
 • przyspieszenie rozliczeń z kontrahentami i pracownikami (w tym szybszy spływ należności)

Agenda konferencji

11:00 - 11:15
2024 rok to dziś, a nie pojutrze

Obowiązkowy KSeF od 2024 roku? Czy to oznacza, że mamy dużo czasu do tej rewolucji? Czy możemy czerpać korzyści z niej już teraz, zanim integracja z KSeF stanie się obowiązkowym standardem?

Andrzej Moskalik
Członek Zarządu, All for One Poland
11:15 - 12:15
Integracja SAP i KSeF: jazda obowiązkowa

E-faktura, U-faktura czy po prostu KSeF? Rozwiązanie dla faktury ustrukturyzowanej od A do Z – z wieloma możliwościami integracji, w 100% zgodne z wymogami prawodawcy. Architektura rozwiązania i scenariusze integracji. Gotowe, przetestowane – zanim będzie za późno.

Szymon Chmielewski
Opiekun Produktów Finansowych, All for One Poland
Natalia Biesiada
Lider Zespołu Rozwiązań Webowych i Integracyjnych, All for One Poland
12:15 - 12:30
Przerwa kawowa
12:30 - 13:00
KSeF vs EDI ze stałymi kontrahentami

Czy KSeF zastąpi EDI? Jeśli nie, to jak zintegrować te dwie ścieżki komunikacji w środowisku SAP – zarówno z naszymi odbiorcami jak sieci handlowe, jak i z kluczowymi dostawcami?

Tomasz Wojciechowski
Lider Zespołów Rozwoju Oprogramowania SAP i Integracji Procesów SAP, All for One Poland
Natalia Biesiada
Lider Zespołu Rozwiązań Webowych i Integracyjnych, All for One Poland
13:00 - 14:00
KSeF a elektroniczny obieg faktur zakupowych

Digitalizacja faktur zakupowych – wyzwania, scenariusze, możliwości. Skanowanie, archiwizacja w centralnym repozytorium ECM, workflow wspierający szybki obieg informacji. Wykorzystanie botów do masowej rejestracji faktur w SAP. Alternatywny scenariusz – Flexible Worfklow w S/4.

Maciej Święcicki
Lider Zespołu ECM, All for One Poland
Krzysztof Usowicz
Lider Zespołu Rozwoju Oprogramowania SAP MM, All for One Poland
14:00 - 15:00
Przerwa obiadowa
15:00 - 15:15
KSeF a rozrachunki z pracownikami

Rozliczanie delegacji i zakupów pracowniczych w nowej rzeczywistości KSeF, czyli jak nie zaksięgować faktury dwukrotnie. Efektywne rozwiązania samoobsługi pracowniczej i kontroli kosztów.

Ireneusz Żądło
Konsultant, Zespół Finansów i Kontrolingu, All for One Poland
15:15 - 15:45
KSeF a życie codzienne działów księgowości

JPK, biała lista, kontrola należności – wkrótce do tej układanki dojdzie KSeF. Jak w nowym świecie zorganizować pracę służb finansowych?

Ireneusz Żądło
Konsultant, Zespół Finansów i Kontrolingu, All for One Poland
15:00 - 17:00
Strefa Ekspercka

Po zakończeniu przerwy obiadowej, aż do godziny 17, prelegenci oraz inni nasi eksperci są do Państwa dyspozycji w Strefie Eksperckiej. Zapraszamy do rozmów indywidualnych na dowolny temat.

Arkadiusz Babiński
Manager ds. Rozwoju Biznesu - Finanse, analizy, planowanie, All for One Poland
Karol Ginter
Lider Zespołu Finansów i Kontrolingu, All for One Poland
Dominik Korecki
Starszy Konsultant, Zespół Rozwoju Oprogramowania SAP, All for One Poland
Wojciech Paczkowski
Wicedyrektor Działu Rozwoju Oprogramowania, All for One Poland

Informacje organizacyjne

Miejsce konferencji: Hotel Vienna House Andel’s, Łódź

Udział w konferencji jest bezpłatny dla obecnych i potencjalnych klientów All for One. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc przyjmujemy maksymalnie 2 zgłoszenia z jednej firmy. Po konferencji zapraszamy chętnych na część wieczorną, szczegóły podamy w potwierdzeniu zgłoszenia.

Zobacz też: nasz pakiet integracyjny dla KSeF i SAP

All for One KSeF to gotowa, dostępna jako SaaS platforma, umożliwiająca przesyłanie faktur z systemu SAP w formie ustrukturyzowanej do Krajowego Systemu e-Faktur.

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site.