Zatrudniaj najlepszych – efektywna rekrutacja z SAP SuccessFactors Recruiting | All for One Poland

Zatrudniaj najlepszych - efektywna rekrutacja z SAP SuccessFactors Recruiting

30/01/2018

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

SAP SuccessFactors to narzędzia wspierające obszar zarządzania kapitałem ludzkim w firmie, a także zaawansowane monitorowanie i raportowanie procesów i danych HR. Są dostarczane w modelu chmury, bez konieczności inwestowania w IT. Oparte na gotowych wzorcach, pozwalają w krótkim czasie wypracować optymalne i skalowalne rozwiązanie, dopasowane do potrzeb firmy. Rozwiązania są dostępne na urządzeniach mobilnych.

Podczas webinara zaprezentujemy funkcjonalność SuccessFactors Recruiting. Jest to zestaw narzędzi umożliwiających:

 1. skuteczne przyciągnięcie wartościowych kandydatów,
 2. efektywne zarządzanie procesem rekrutacji i selekcji w organizacji.

Rekrutacja staje się jednym z najważniejszych procesów HR – pozyskanie najlepszych ludzi we właściwym czasie może zadecydować o zdobyciu przewagi konkurencyjnej. Firmy muszą wyjść na spotkanie z kandydatami tam, gdzie oni są – w mediach społecznościowych, na portalach karier, przed ekranami wyszukiwarek internetowych. SuccessFactors Recruiting z opatentowaną technologią optymalizacji stron karier i nagradzanymi narzędziami do pomiaru efektywności procesów i źródeł rekrutacji może stać się najważniejszym orężem organizacji w wojnie o talenty. Wygra nie silna marka, ale przemyślana strategia rekrutacji, wsparta technologią.

SuccessFactors Recruiting to dwa komponenty:

 • Recruiting Management. Porządkuje procesy rekrutacyjne, wspiera komunikację między uczestnikami obiegu informacji i usuwa wąskie gardła – w każdej chwili znamy stan zapotrzebowania na rekrutację, status kandydata oraz zadanie, które powinno być wykonane wraz z osobą za nie odpowiedzialną.
 • Recruiting Marketing. Obejmuje to, co się dzieje na zewnątrz – jego celem jest przyciągnięcie uwagi osób, których kompetencje i umiejętności mogą być dla nas interesujące i nawiązanie z nimi długoterminowej relacji. W oparciu o najlepsze praktyki SF dostarcza narzędzia do budowy optymalnych stron karier, dystrybucji ogłoszeń oraz raportowania skuteczności mediów rekrutacyjnych. Firma SF opatentowała technologię marketingu rekrutacyjnego, mającą na celu optymalizację stron rekrutacyjnych (zwiększenie „widoczności” strony w sieci oraz jej atrakcyjności dla kandydata).

Webinar odbędzie się 30 stycznia o godzinie 11.00. Zapraszamy do rejestracji oraz do przekazania naszego zaproszenia również innym osobom z Państwa firm, które mogą być zainteresowane tematyką usprawnienia pracy z SAP.

Dowiedz się więcej

Poznaj możliwości SAP SuccessFactors

Oferta

Zapoznaj się z naszą ofertą usług związanych z SAP SuccessFactors

30/01/2018

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com