SNP Brexit Pack: przygotuj Twój SAP na zmiany | All for One Poland

SNP Brexit Pack: przygotuj Twój SAP na zmiany

23/06/2020

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

W związku z Brexitem, firmy korzystające z SAP, a posiadające kontrahentów w Wielkiej Brytanii, czeka konieczność dokonania zmian w systemach SAP dla obsługi transakcji z brytyjskimi kontrahentami. Zmiany te będą dotyczyły m.in. modułów FI, MM i SD, a ostateczny ich zakres zależy od ustaleń z Unią Europejską („twardy” czy „miękki” Brexit).

Zapraszamy na webinar przedstawiający SNP Brexit Pack – pakiet rozwiązań, dzięki któremu mogą Państwo przygotować swoje systemy SAP do zmian, które nastąpią na przełomie 2020 i 2021 roku, po zakończeniu okresu przejściowego dla Brexit.

Na webinarze dowiedzą się Państwo:

 • jaki wpływ na wymagania prawne ma Brexit (zarówno „twardy” jak i „miękki”)
 • jakich obszarów i funkcji systemu SAP dotyczą powyższe zmiany
 • jak przygotować SAP do zmian – odpowiednio wcześnie, unikając w przyszłości możliwej niedostępności konsultantów

Krótko o SNP Brexit Pack:

 • zakładamy dwuetapowe podejście do dostosowania SAP w związku z Brexitem
 • w pierwszym etapie (do wykonania jak najszybciej) dostarczamy zautomatyzowane narzędzie SNP Brexit Scanner, dzięki któremu otrzymają Państwo listę obiektów i typów dokumentów w systemie, których mogą dotyczyć zmiany
 • w drugim etapie (do wykonania, gdy znane będą już rozstrzygnięcia i ustalenia pomiędzy UE a Wielką Brytanią co do trybu Brexitu) – wsparcie we wdrożeniu zmian w uzgodnionym zakresie

Nasza oferta

Poznaj również inne rozwiązania SNP umożliwiające dostosoanie systemów SAP do zmian prawnych

23/06/2020

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com