SAP ECC, S/4HANA – efektywne utrzymanie i zarządzanie systemem | All for One Poland

SAP ECC, S/4HANA – efektywne utrzymanie i zarządzanie systemem

22/07/2020

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

Jak zapewnić bezpieczeństwo systemów SAP? Jak optymalnie administrować systemami? Jak spełnić oczekiwania biznesu co do dostępności i wydajności rozwiązań? Odpowiedzią jest zintegrowany pakiet usług chmurowych i administracyjnych, skrojony pod potrzeby firm korzystających z SAP (w tym także dla systemów HANA).

Nasz ekspert na webinarze przedstawi, jak osiągnąć wzorcowy model utrzymania systemu przy racjonalnych kosztach. Zaprezentujemy doświadczenia z utrzymania i rozwoju kilkudziesięciu systemów SAP w naszym Centrum Outsourcingowym, zatrudniającym dziesiątki specjalistów technicznych, administratorów i konsultantów serwisowych, specjalistów od baz HANA i innych technologii. W ramach pakietu SAP Managed Services dostarczamy m.in.:

 • SNP Managed Cloud – zapewnij wydajność, dostępność i bezpieczeństwo Twoich systemów SAP w oparciu o chmurę, zgodnie z parametrami SLA wyznaczonymi przez Twój biznes
 • Administracja Systemami SAP – stały nadzór nad bezpieczeństwem i wydajnością systemów SAP, pomoc w ich rozwoju – niezależnie od miejsca posadowienia systemów (własne Data Center, chmura publiczna, itp.)
 • Wsparcie Administratora systemów SAP – pomoc dla administratorów systemów SAP prowadzona przez ekspertów z doświadczeniem w administracji dziesiątkami systemów SAP
 • Dedykowane wsparcie (body leasing) – wsparcie szyte na miarę

Zapraszamy do udziału w webinarze!

 

Dowiedz się więcej na temat oferty SAP Managed Services

22/07/2020

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com