AI Business Lab w oprogramowaniu dla przedsiębiorstw | All for One Poland

Od automatyzacji do innowacji

AI Business Lab w oprogramowaniu dla przedsiębiorstw

Obecnie wszyscy mówią o sztucznej inteligencji i jej możliwościach. Jednak niewielu potrafi znaleźć dla niej praktyczne zastosowania w konkretnych scenariuszach biznesowych. W AI Business Lab nie tylko pomagamy naszym klientom czerpać korzyści z rozwiązań AI, ale także aktywnie uczestniczymy w ich kształtowaniu. Dzięki AI Business Lab nasi klienci stają się częścią wybranej grupy liderów branży wyznaczających przyszłość biznesu.

Obecnie wszyscy mówią o sztucznej inteligencji i jej możliwościach. Jednak niewielu potrafi znaleźć dla niej praktyczne zastosowania w konkretnych scenariuszach biznesowych. W AI Business Lab nie tylko pomagamy naszym klientom czerpać korzyści z rozwiązań AI, ale także aktywnie uczestniczymy w ich kształtowaniu. Dzięki AI Business Lab nasi klienci stają się częścią wybranej grupy liderów branży wyznaczających przyszłość biznesu.

Główne kompetencje

Działamy, wykorzystując kompetencje i doświadczenie w różnych obszarach technologicznych, oferując unikalne połączenie usług dostosowanych do potrzeb nowoczesnych przedsiębiorstw. Nasze podstawowe kompetencje to projektowanie oprogramowania na zamówienie, cyfryzacja, automatyzacja, transformacja biznesowa oparte na sztucznej inteligencji oraz usługi integracji SAP. Ten bogaty zestaw narzędzi technologicznych obejmuje szeroki zakres języków programowania, platform, bibliotek i technologii chmurowych, dzięki czemu jesteśmy w czołówce pod względem postępu technologicznego.

AI Business Lab

Innowacja jest fundamentem naszej działalności, szczególnie w zakresie wykorzystania sztucznej inteligencji i RPA w celu zwiększenia wydajności w różnych sektorach. W AI Business Lab, części All for One Enterprise Software House, koncentrujemy się na wykorzystaniu mocnych stron sztucznej inteligencji i botów w szerokim spektrum funkcji korporacyjnych, takich jak automatyzacja przetwarzania dokumentów, usprawnianie procesów, planowanie siły roboczej, optymalizacja poziomów zapasów lub analiza zbiorów danych.

Analizując konkretne przykłady, możemy zaoferować unikalne rozwiązanie zwiększające wydajność pracy i pozwalające pracownikom na obsługę wielu aplikacji i narzędzi w jednym miejscu. Dzięki naszemu rozwiązaniu AI Assistant użytkownicy mogą z łatwością obsługiwać szereg procesów w różnych aplikacjach, a wszystko to za pośrednictwem przyjaznego dla użytkownika interfejsu chatbota.

Zapewniamy również inteligentne wyszukiwanie dokumentów, w którym poziom dokładności wykracza poza zwykłe dopasowywanie słów i zapewnia, że pobrane dokumenty są zgodne z potrzebami i celami informacyjnymi użytkownika. Ponadto, dzięki naszemu projektowi procesu klasyfikacji, zapewniamy, że każde zgłoszenie jest szybko kierowane do odpowiedniego zespołu w celu przygotowania rozwiązania, co minimalizuje opóźnienia i poprawia całkowity czas reakcji.

Jesteśmy również otwarci na zgłębianie nowych projektów AI, które są zgodne z określonymi potrzebami biznesowymi. Zawsze integrujemy nasze rozwiązania AI w ramach działalności operacyjnej przedsiębiorstwa. Oznacza to, że każde wdrażane przez nas rozwiązanie jest dopasowane do unikalnych aspektów oprogramowania klienta.

Podejście do współpracy

Stosujemy elastyczne i wszechstronne modele współpracy. Elastyczność zasobów pozwala klientom na powiększanie ich wewnętrznych zespołów lub budowanie kompletnych zespołów w celu kompleksowej realizacji projektu. Firma ma doświadczenie zarówno w pracy zdalnej, jak i na miejscu oraz oferuje elastyczne modele płatności, w tym T&M, FTE i stałe ceny.

Poznaj nas lepiej

Jak można zauważyć, dostarczamy innowacyjne i skrojone na miarę rozwiązania technologiczne w różnych dziedzinach. Połączenie wiedzy technicznej, podejścia zorientowanego na klienta i zaangażowania w innowacje sprawia, że jesteśmy cennym partnerem dla przedsiębiorstw, które chcą wykorzystać technologię do osiągnięcia przewagi konkurencyjnej.

Jeśli Twoja firma stoi przed wyzwaniami biznesowymi, które chcesz omówić, skontaktuj się z nami, aby wspólnie opracować konkretne rozwiązania AI lub RPA. Jeśli nie masz jeszcze jasno zdefiniowanej koncepcji, nasz zespół ekspertów ds. sztucznej inteligencji może również przeprowadzić kompleksową ocenę obecnych procesów biznesowych firmy i zaproponować ulepszenia, aby zwiększyć ich wydajność.

Sztuczna inteligencja może być przełomem dla przedsiębiorstwa, a my jesteśmy gotowi pomóc zidentyfikować i wdrożyć innowacyjne rozwiązania AI dostosowane do jego indywidualnych potrzeb.

Otwarte projekty

Zapraszamy przedsiębiorstwa do przyłączenia się do nas, nie tylko do korzystania z rozwiązań AI, ale także do aktywnego udziału w ich kształtowaniu. Wspólnie wykorzystujemy potencjał sztucznej inteligencji do optymalizacji procesów. W ramach AI Business Lab prowadzimy kilka projektów rozwojowych obejmujących takie procesy jak:

 • Optymalizacja harmonogramów pracy dla dużych zespołów,
 • Automatyzacja klasyfikacji zgłoszeń serwisowych,
 • Asystent AI w pracy biurowej (Your Copilot),
 • Inteligentne wyszukiwanie dokumentów.

Projekt badawczo-rozwojowy oparty
na AI na zamówienie

Jeśli masz konkretne pomysły lub wyzwania dotyczące wdrożenia AI, daj nam znać. Jeśli Twój pomysł nie jest jeszcze jasno zdefiniowany, nasz zespół ekspertów AI przeprowadzi kompleksową ocenę Twoich obecnych procesów i potrzeb biznesowych.

Projekt Your Copilot

Nowoczesne technologie związane z automatyzacją i sztuczną inteligencją otwierają nowe możliwości w zakresie wydajności i optymalizacji operacyjnej. Your Copilot to jeden z otwartych projektów prowadzonych w AI Business Lab. Jest to koncepcja zaawansowanego chatbota opartego na sztucznej inteligencji (AI) i zrobotyzowanej automatyzacji procesów (RPA). Połączenie tych dwóch technologii umożliwia wykonywanie szeregu zadań w różnych aplikacjach za pomocą jednego interfejsu czatu, który płynnie łączy się z różnymi interfejsami programowania aplikacji (API), zwiększając produktywność i wydajność.

Więcej dowiesz się z nagrania webinara, podczas którego przedstawiono ogólną koncepcję rozwiązania, architekturę i zastosowane technologie, funkcjonalności i przepływ pracy, a także praktyczne scenariusze wykorzystania i korzyści biznesowe.

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.