United VARs: lokalne kompetencje SAP. Na całym świecie | All for One Poland

United VARs: lokalne kompetencje SAP. Na całym świecie

Rozmowa z Alexandrem Herfortem, Dyrektorem ds. Rozwoju Biznesu w United VARs, na temat najważniejszych celów organizacji.

Alexander Herfort, Director Business Development, United VARs

Jakie kluczowe korzyści przynosi organizacjom udział w programie United VARs?

Do kluczowych korzyści wynikających z uczestnictwa w programie United VARs należy niewątpliwie możliwość obsługiwania klientów na całym świecie. Dotyczy to zarówno wymogów prawnych, języka, jak i wyzwań kulturowych. Dodatkowo oprócz tego bardzo istotnego aspektu związanego z klientami, członkowie United VARs wymieniają się doświadczeniami i pomagają sobie nawzajem we wszystkich kwestiach dotyczących produktów SAP. Zyskujemy również dostęp do wiedzy najlepszych światowych ekspertów SAP, od których otrzymujemy na wczesnym etapie informacje o produktach, takie jak plany ich wprowadzania, strategiczne kierunki i wskazówki. Na koniec warto wspomnieć, że firma SAP naprawdę docenia nasze opinie, ponieważ mamy na co dzień do czynienia z klientami wykorzystującymi oprogramowanie SAP w swoich procesach biznesowych. Posłużę się konkretnym przykładem: stworzyliśmy różne Centres of Excellence jako grupy projektowe, w skład których wchodzą kluczowi członkowie zajmujący się produktami SAP, takimi jak S/4HANA, ByD, CX, SuccessFactors czy BTP. W tych grupach nasi członkowie wymieniają się informacjami o swoich praktykach i pomagają sobie nawzajem w sprostaniu wszystkim wyzwaniom związanym ze sprzedażą i wdrażaniem kompleksowych rozwiązań SAP. Nawiasem mówiąc, All for One jest członkiem wszystkich Centres of Excellence.

W grudniu 2021 r. All for One Poland dołączyło do międzynarodowej sieci United VARs.

Czym charakteryzują się firmy klienckie, do których skierowana jest oferta United VARs? Oczywiście poza tym, że już korzystają lub planują korzystać z rozwiązań SAP.

Cechą wspólną klientów członka United VARs jest przykładanie dużej wagi do tego, by obsługiwały ich organizacje i konsultanci rozumiejący ich kulturę i środowisko biznesowe, w którym działają. Nasi klienci prowadzą działalność głównie w branży produkcyjnej, sektorze usług specjalistycznych i life science.

Także wymagania naszych klientów na całym świecie są takie same: chcą mieć do dyspozycji rozwiązania, które pozwolą im sprostać wyzwaniom związanym z procesami biznesowymi i umożliwią osiągnięcie lepszych wyników z ekonomicznego punktu widzenia. Nie chodzi tu jedynie o produkty i funkcjonalności, ale głównie o efektywniejsze stawianie czoła codziennym wyzwaniom dzięki technologiom informatycznym.

Mówiliśmy już o korzyściach dla partnerów. A co klienci mogą zyskać dzięki współpracy w ramach programu United VARs?

Jak już wspomniałem, nasi klienci mogą być pewni, że zapewnieniem zgodności z wszelkimi wymogami prawnymi na całym świecie zajmą się najlepsi konsultantów w danym kraju. Poza tym klienci mogą być pewni, że lokalny konsultant mówi w lokalnym języku, a także zna dobrze lokalną kulturę oraz zwyczaje i praktyki biznesowe. Ma to kluczowe znaczenie nie tylko dla wyniku, ale także dla akceptacji systemu lub procesu. Dodatkowym atutem jest to, że lokalni konsultanci znajdują się zawsze we właściwej strefie czasowej, ponieważ pracują i mieszkają w danym kraju.

Jako że United VARs obejmuje swoim zasięgiem kraje, które odpowiadają za ponad 95% światowego produktu krajowego brutto (PKB), nasi klienci mogą być pewni, że UVARs jest tam, gdzie działają lub planuują działać w przyszłości – nawet jeśli dany obszar geograficzny nabierze dla nich znaczenia za pięć lat na skutek przejęcia lub założenia nowej filii.

 

Rozmawiała Mirosława Huk, All for One Poland

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.