InPost i SNP zaprezentują, jak skutecznie digitalizować procesy HR | All for One Poland

InPost i SNP zaprezentują, jak skutecznie digitalizować procesy HR

Zapraszamy na 33. edycję Kongresu Kadry 14-16 czerwca 2021

Serdecznie zapraszamy na prezentacje InPostu i SNP o digitalizacji procesów HR z wykorzystaniem platformy BeeOffice na Kongresie Kadry. Wydarzenie odbędzie się w dniach 14 – 16 czerwca 2021, w formule online. Kongres Kadry to najważniejsze wydarzenie dla specjalistów HR w Polsce. SNP jest Partnerem Merytorycznym Kongresu.

Polecamy prelekcje z naszym udziałem:

 • Elastyczne i zautomatyzowane zarządzanie obsadą załogi na dużą skalę. Case study InPost (15.06.2021, godz. 10:55). Prelekcję poprowadzi Magdalena Hornak, Product Owner w InPost oraz Marcin Sydoruk,  Lider Zespołu BeeOffice w SNP.

Dynamiczny rozwój operatora logistycznego Inpost wiąże się z rosnącym, a przy tym bardzo zmiennym zapotrzebowaniem na pracowników. Zarządzanie obsadą i ocenami pracowniczymi, z udziałem kilku agencji pracy, to duże wyzwanie organizacyjne dla działu HR. Rozwiązaniem dla Inpostu okazała się automatyzacja i digitalizacja tych procesów, wspierana przez platformę BeeOffice. Dostarczone przez SNP Poland rozwiązanie pozwala optymalizować proces obsadzania załogi w sortowniach (praca zmianowa). Inne zdigitalizowane przez Inpost procesy to rozliczenie delegacji, obieg wniosków urlopowych oraz kontrola zadań wykonywanych w poszczególnych zespołach (przełożony, HR, IT, BHP itp.) podczas rekrutacji pracownika.

 • Wejdź na szybką ścieżkę digitalizacji obsługi spraw pracowniczych (15.06.2021, godz. 12:35). Prelekcję poprowadzi Marcin Sydoruk,  Lider Zespołu BeeOffice w SNP.

Niezależnie od skali organizacji (od setek do tysięcy pracowników), portal samoobsługowy BeeOffice pozwala zdigitalizować procesy HR w ciągu kilkunastu, a nawet kilku tygodni. Optymalne pola do cyfryzacji to obsługa dziesiątków rodzajów wewnętrznych wniosków pracowniczych czy elektroniczny obieg wniosków urlopowych. Dodajmy do tego „banalne”, a jakże przydatne w codziennym życiu organizacji funkcje, jak wizualizacja struktury organizacyjnej, dostępne dla wszystkich pracowników „who is who” czy firmowe forum informacyjne i dyskusyjne. Efekty cyfryzacji to optymalizacja obsługi HR, zmniejszenie obciążenia działu HR, i wreszcie – zwiększenie satysfakcji pracowników.

Więcej szczegółów i rejestracja na stronie Organizatora.

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com