BeeOffice: Obsługa Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych | All for One Poland

Obsługa Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Nowa funkcjonalność BeeOffice

W ostatnim czasie Karta Zadań w systemie samoobsługi pracowniczej BeeOffice została wzbogacona o możliwość obsługi wniosków dotyczących Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.

NOWE ZASTOSOWANIE KART ZADAŃ

Elastyczność modułu Kart Zadań pozwoliła nam na wprowadzenie w BeeOffice możliwości łatwego i szybkiego składania wniosków o świadczenia socjalne. Proces został zaprojektowany tak, aby maksymalnie upraszczać i przyspieszać zarządzanie wnioskami, umożliwiając automatyczne przekazywanie zgłoszeń do odpowiednich działów oraz śledzenie statusu wniosku w czasie rzeczywistym.

Nowa funkcjonalność obsługi wniosków dotyczących Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (ZFŚS) w module Kart Zadań jest w pełni konfigurowalna. Pozwala to na dopasowanie jej do specyficznych procesów i potrzeb funkcjonowania w każdej firmie, dając możliwość elastycznego zarządzania formularzami wniosków, kryteriami kwalifikacji, przepływem pracy oraz zasadami przyznawania świadczeń, zgodnie z wewnętrzną polityką i regulaminem ZFŚS. Rozwiązanie zapewnia nie tylko efektywność i oszczędność czasu, ale również gwarantuje, że system będzie wspierał specyficzne procesy organizacji, maksymalizując satysfakcję i zaangażowanie pracowników.

Nowa funkcjonalność to usprawnienie i ułatwienie dostępu do świadczeń oferowanych przez Zakładowy Fundusz Świadczeń Socjalnych.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani uruchomieniem tej funkcjonalności, prosimy o kontakt z nami, w odpowiedzi Państwa opiekun handlowy przedstawi ofertę.

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.