BeeOffice – nowości produktowe marzec 2024 | All for One Poland

BeeOffice

nowości produktowe
marzec 2024

Przedstawiamy nowe funkcje, zmiany i ulepszenia wprowadzone w systemie samoobsługi pracowniczej BeeOffice. Nowy widok rezerwacji już na pierwszy rzut oka pozwala zorientować się w dostępności firmowych zasobów biurowych. Zapotrzebowania na szkolenia zostały zintegrowane z kalendarzami pracowników.

NOWY WIDOK REZERWACJI

Do tej pory zarówno krótkotrwałe, jak i całodniowe rezerwacje zasobów, takich jak sale konferencyjne czy rzutniki, były wizualizowane w systemie BeeOffice w podobny sposób – za pomocą szarego koła z zaznaczonym czasem rezerwacji. To nie pozwalało na szybkie określenie dostępności poszczególnych zasobów bez wnikania w szczegóły każdej rezerwacji.

Wprowadzone udogodnienie znacznie ułatwia planowanie i zarządzanie rezerwacjami. W BeeOffice dostępny jest teraz tryb szczegółowy, który pokazuje czas zarezerwowany na poszczególne zasoby przez wyraźne oznaczenia – kropki reprezentujące konkretne godziny rezerwacji w ciągu dnia. Dzięki tej zmianie użytkownicy już na pierwszy rzut oka mogą ocenić, czy sala lub inny zasób jest zarezerwowana na cały dzień, czy na krótszy czas, co ułatwia znalezienie wolnego terminu dla swojej rezerwacji.

Funkcjonalność dostępna w BeeOffice dla wszystkich użytkowników.

ZAPOTRZEBOWANIA NA SZKOLENIA POŁĄCZONE Z TERMINARZEM

Do niedawna informacje o potrzebie odbycia szkolenia były powiązane wyłącznie z profilem pracownika, wskazując na aktualny status szkolenia. Obowiązek wprowadzenia szkolenia do planu pracy spoczywał na dziale HR lub samym pracowniku. Obecnie wprowadzone w zapotrzebowaniu informacje o dniach i godzinach szkolenia są automatycznie dodawane do kalendarza pracownika. To innowacyjne rozwiązanie od razu uwzględnia aktywność pracownika w określonym dniu, co znacznie ułatwia planowanie urlopów i delegacji, zapewniając lepszą organizację czasu pracy.

Jeśli posiadają Państwo moduł Zapotrzebowań i chcą bezpłatnie uruchomić funkcjonalność, prosimy o zgłoszenie się do Zespołu BeeOffice.

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.