BeeOffice – nowości produktowe luty 2023 | All for One Poland

BeeOffice

Nowości produktowe
luty 2023

Miło nam poinformować o kolejnych zmianach, wprowadzonych w systemie samoobsługi pracowniczej BeeOffice.

 

DELEGACJE: ZMIANA STAWKI DIETY, RYCZAŁTÓW NOCLEGÓW KRAJOWYCH ORAZ RYCZAŁTÓW ZA DOJAZD

W dniu 01.01.2023 do BeeOffice zostały wprowadzone nowe stawki dla diety krajowej i ryczałtów za nocleg, zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rodziny i Polityki Społecznej z dnia 25 października 2022. W dniu 17.01.2023 zmienione zostały także ryczałty za dojazd, zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury z dnia 22 grudnia 2022. Uwzględniamy także przepisy przejściowe tj. w przypadku podróży służbowej na obszarze kraju, rozpoczętej i niezakończonej przed dniem wejścia w życie rozporządzenia, należności z tytułu podróży służbowej ustala się – za czas podróży przypadający przed dniem 31.12.2022r. – na podstawie przepisów dotychczasowych; za czas podróży przypadający od dnia 01.01.2023 – na podstawie nowych przepisów.

 

TERMINARZ – LEPIEJ WIDOCZNE AKCEPTACJE

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszym Klientów, wprowadziliśmy do Terminarza tło dla zapisanych aktywności. Dzięki tej funkcjonalności, można lepiej kontrolować akceptacje aktywności, zarówno swoich jak i podwładnych.

 • Białe tło oznacza aktywność wprowadzoną, jeszcze możliwą do edycji.
 • Jasnozielone tło oznacza aktywność zaakceptowaną przez pracownika.
 • Ciemnozielone tło dotyczy aktywności, które zaakceptował przełożony.

Jeśli chcielibyście Państwo skorzystać z nowych możliwości, wystarczy w Opcjach konta, w zakładce Terminarz, zaznaczyć checkbox „Oznacz zaakceptowane aktywności zielonym tłem”.

 

DARK MODE

W celu poprawy jakości pracy w BeeOffice wprowadzona została zmiana, umożliwiająca przełączenie się użytkownikowi w tryb ciemny. Ekran z ciemnym motywem interfejsu emituje mniej światła niebieskiego, które wpływa niekorzystnie na nasz wzrok. W dowolnym momencie możecie Państwo zmieniać tryb wyświetlania BeeOffice. Służą do tego ikony, które pojawiły się w prawym górnym rogu ekranu:

 

WSPARCIE DLA PRACY ZDALNEJ ZGODNIE Z NOWYMI PRZEPISAMI

Model pracy zdalnej i hybrydowej stał się już stałym elementem organizacji zatrudnienia pracowników w firmach. Teraz, także ustawodawca wprowadza stosowne regulacje do kodeksu pracy. Już od 07.04.2023 zaczną obowiązywać nowe przepisy dotyczące pracy z domu. Platforma BeeOffice oferuje rozwiązania, które pomagają uporządkować ten proces, m.in. dzięki funkcjonalnościom wniosku o pracę zdalną, rejestracji czasu pracy z wyszczególnieniem miejsca pracy oraz możliwości przesyłania do pracowników regulaminu pracy zdalnej.

Przygotowaliśmy dla naszych Klientów możliwość pełnej obsługi zdalnego i hybrydowego trybu pracy w jednym narzędziu! Obsługujemy zarówno wnioski o pracę zdalną na żądanie (limit 24 dni w ciągu roku), jak i wnioski o pracę zdalną ciągłą przysługujące wyszczególnionym w kodeksie grupom pracowników. Dzięki rejestracji miejsca pracy, umożliwiamy także łatwe raportowanie dni pracy zdalnej, za które przysługuje pracownikowi zwrot kosztów.

Jeśli są Państwo zainteresowani uruchomieniem tej funkcjonalności, prosimy o kontakt z nami, w odpowiedzi Państwa opiekun handlowy przedstawi ofertę.

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.