BeeOffice – nowości produktowe czerwiec 2023 | All for One Poland

BeeOffice

Nowości produktowe
czerwiec 2023

Miło nam poinformować o kolejnych zmianach, wprowadzonych w systemie samoobsługi pracowniczej BeeOffice.

URLOPY: NOWE RODZAJE URLOPÓW

W związku ze zmianami, które zostały wprowadzone do Kodeksu Pracy, w dniu 26.04.2023 do BeeOffice zostały wprowadzone nowe rodzaje urlopów – urlop opiekuńczy oraz urlop z powodu działania siły wyższej. Oba rodzaje nieobecności są urlopami limitowanymi, w wymiarze 5 dni dla urlopu opiekuńczego oraz 2 dni/16 godzin dla urlopu z powodu działania siły wyższej. Na liście wyboru u pracownika, pojawiają się dopiero w momencie przypisania odpowiedniego limitu. Dodatkowo urlop opiekuńczy jest zabezpieczony aby wszystkie dane wymagane przepisami, były w nim przez pracownika zawarte (np. imię i nazwisko osoby wymagające opieki).

MONITORING TERMINÓW – ŁATWIEJSZE ZARZĄDZANIE POWIADOMIENIAMI MAILOWYMI

Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, do systemu została wprowadzona opcja umożliwiająca lepsze zarządzanie swoimi powiadomieniami mailowymi. Do już istniejącego rozwiązania, które pozwala na ustawianie powiadomień dla całych  modułów, wprowadziliśmy do Opcji użytkownika możliwość zarządzania mailami z monitoringu terminów. Dzięki tej funkcjonalności, można lepiej kontrolować ilość przychodzących maili.

Aby skorzystać z nowych możliwości systemu należy wejść w Opcje -> Powiadomienia, a następnie zaznaczyć które moduły mają wysyłać monitoring wykonanych zadań:

BEZPIECZEŃSTWO – UWIERZYTELNIANIE WIELOSKŁADNIKOWE (MFA)

W celu jeszcze lepszego zabezpieczenia Państwa danych, dajemy możliwość uruchomienia w systemie uwierzytelniania wieloskładnikowego.

Dostępny w BeeOffice mechanizm logowania dwuetapowego wykorzystuje algorytmu, którego działanie polega na tym, że klient (aplikacja na telefonie pracownika) oraz serwer (system BeeOffice) wymieniają się kluczem. Następnie  na  podstawie  tego  klucza  oraz  aktualnego  czasu  klient  generuje  jednorazowe  hasło,  które  jest weryfikowane  przez  serwer.  Jeżeli  podane  hasło  jednorazowe  zostało  wygenerowane  w  odpowiednim  oknie czasowym   oraz  użytkownik   poda   poprawne  hasło główne   do   swojego   konta,   autentykacja  zakończy się powodzeniem w przeciwnym wypadku użytkownik nie będzie mógł zalogować się do systemu.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani uruchomieniem tej funkcji prosimy o kontakt z zespołem wsparcia BeeOffice.

ROZLICZANIE SAMOCHODÓW PRYWATNYCH – DODATEK PALIWOWY

W nowej rzeczywistości pracy zdalnej i hybrydowej, wiele z organizacji postanowiło zachęcić swoich pracowników do pracy w trybie stacjonarnym. W tym celu zostały uruchomione benefity, które rekompensują pracownikom koszty dojazdu do biura. Platforma BeeOffice oferuje rozwiązanie, które pomaga rozliczyć taki bonus i uporządkować cały proces. Istnieje także możliwość przenoszenia danych z modułu rozliczenia samochodu prywatnego do SAP.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani uruchomieniem tej funkcjonalności, prosimy o kontakt z nami, w odpowiedzi Państwa opiekun handlowy przedstawi ofertę.

 

 

 

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.