SAP Business Intelligence – przegląd możliwości. Co wybrać? | All for One Poland

SAP Business Intelligence - przegląd możliwości. Co wybrać?

17/12/2019

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

W szerokiej ofercie SAP można znaleźć szereg rozwiązań dostępnych w obszarze analiz, raportowania czy wizualizacji danych. Zapraszamy na webinar, podczas którego przedstawimy Państwu przegląd narzędzi SAP Business Intelligence. Omówimy zwięźle najważniejsze z nich, aby ułatwić Państwu podjęcie decyzji, które należy wdrażać i rozwijać.

Wśród omawianych zagadnień znajdzie się porównanie autonomicznej biznesowej hurtowni danych oraz wbudowanej analityki, a także wskazanie różnic między BW on HANA i BW/4HANA. Ponadto, wyjaśnione zostanie, co się dzieje z BW podczas migracji do S/4HANA.

W przypadku narzędzi do raportowania i wizualizacji, wspomniane zostaną rozwiązania dostępne zarówno on premise jak i w chmurze, takie jak Analysis for Office jako dodatkowa wstążka do Excela pozwalająca na raportowanie z BW i S/4HANA, Crystal Reports (pozwalające na projektowanie oraz publikację raportów biznesowych), Lumira (narzędzie ukierunkowane na analizę wraz z wizualizacją dużych zbiorów danych), czy wreszcie SAP Analytics Cloud (rozwiązanie w modelu SaaS, łączące funkcjonalności raportowania, planowania i predykcji).

W ramach naszego webinaru:

 • Omówimy funkcjonalności poszczególnych narzędzi do raportowania,
 • Zaprezentujemy pokrótce architekturę wybranych rozwiązań,
 • Wskażemy możliwe sposoby ich wykorzystania,
 • Omówimy wartość biznesową produktów.

Webinar odbędzie się 17 grudnia o godzinie 10.00. Zapraszamy do rejestracji.

 

Poznaj naszą ofertę rozwiązań SAP Business Intelligence

17/12/2019

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com