Rozliczanie kosztów delegacji i aut – digitalizacja, automatyzacja, samoobsługa | All for One Poland

Rozliczanie kosztów delegacji i aut - digitalizacja, automatyzacja, samoobsługa

15/06/2023

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

Rozliczanie delegacji – bez papieru, zdalnie i bez pomyłek. Pracownicy sami wprowadzają dane i załączają zdjęcia rachunków, a księgowość szybko rozlicza koszty i diety. Rozliczanie aut służbowych i prywatnych – zautomatyzowane. Tak działają nasi klienci, rozliczający w portalu samoobsługi pracowniczej BeeOffice wiele tysięcy podróży służbowych miesięcznie.

Zapraszamy za webinar, podczas którego przedstawimy kluczowe możliwości BeeOffice w zakresie rozliczania kosztów delegacji i samochodów służbowych i prywatnych (paliwo, ryczałty itd.). Funkcjonalność Delegacji w BeeOffice skupia się wokół samoobsługowego formularza online dla pracownika, przełożonego i księgowości. W tym jednym miejscu odbywa się cały proces planowania podróży służbowej, rozpatrywania przez przełożonego oraz rozliczania kosztów. Z kolei moduł Samochody umożliwia automatyczne rozliczanie zużytego paliwa na podstawie informacji wprowadzonych przez pracowników, a także stanowi bazę informacji o autach firmowych. W mobilnej wersji aplikacji wprowadziliśmy usprawnienia, dzięki którym wydatki związane z podróżą można dokumentować w trakcie jej trwania, dodając zdjęcia rachunków wprost z telefonu.

Również Państwa pracownicy, a także dział księgowości, mogą oszczędzić mnóstwo czasu, a BeeOffice zadba o zgodność całego procesu z przepisami. Serdecznie zapraszamy na webinar!

Zobacz więcej

Poznaj BeeOffice. Oszczędzaj czas pracowników i redukuj koszty firmy. Codziennie.

15/06/2023

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email






  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.