Pełna kontrola nad wydatkami pracowników dzięki BeeOffice | All for One Poland

Pełna kontrola nad wydatkami pracowników dzięki BeeOffice

26/06/2024 | 11:00 - 11:45

Zapraszamy na kolejny webinar o możliwościach digitalizacji procesów dzięki platformie BeeOffice. Tym razem przyjrzymy się bliżej kontroli nad zakupami i wydatkami pozadelegacyjnymi pracowników.

Moduł Zapotrzebowań pozwala na pełną obsługę procesu składania wniosków zakupowych i akceptacji wydatków oraz końcowe rozliczenie faktury.

Podczas webinaru prześledzimy całą ścieżkę wniosku wraz z możliwymi modyfikacjami. Jeśli chciałbyś kontrolować i w łatwy sposób raportować wydatki:

 • serwisantów (np. zakup narzędzi, materiałów eksploatacyjnych),
 • administracji (np. wnioski zakupowe na zakup materiałów i wyposażenia biurowego),
 • działu HR (np. zapotrzebowania na rekrutacje, opłaty za dostęp do Linkedina, portali rekrutacyjnych, ogłoszeń),
 • oraz wielu innych jednostek organizacyjnych w twojej firmie,

serdecznie zapraszamy do rejestracji.

BeeOffice digitalizuje, usprawnia i przyspiesza obsługę: planowania i rozliczania czasu pracy, wniosków urlopowych i innych spraw pracowniczych; rozliczania delegacji; zgłoszeń serwisowych i wielu innych spraw między pracownikami, managerami, działami HR i in.

NASZA OFERTA

Poznaj możliwości platformy samoobsługi pracowniczej Beeoffice

26/06/2024 | 11:00 - 11:45

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.