BeeOffice dla pracy hybrydowej | All for One Poland

BeeOffice dla pracy hybrydowej

26/04/2022

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

Praca zdalna lub hybrydowa jeszcze 2 lata temu były w organizacjach rzadkością. Wszystko zmieniło się podczas pandemii Covid-19. Przymusowe przejście na pracę zdalną dało możliwość sprawdzenia tego modelu na całej organizacji. Dzięki temu wiele firm, które do tej pory nie wyobrażało sobie możliwości świadczenia pracy poza biurem, mogło się przekonać o zaletach takiego rozwiązania.

Wiele firm postanowiło na nowo zaprojektować swoje procesy, żeby dostosować się do tak nagle zmienionej rzeczywistości. Pojawiły się nowe oczekiwania wobec platform obsługujących procesy HR. I właśnie dlatego  chcielibyśmy Państwu przedstawić rozwiązanie zaprojektowane przez Zespół BeeOffice All for One mające na celu pełną obsługę tych procesów.

Na webinarze przedstawimy Państwu:

 • Wnioski o pracę zdalną – wystawienie wniosku i skierowanie go do przełożonego do akceptacji, nakładanie limitów pracy zdalnej, wyświetlanie w Terminarzu planu pracy, możliwości raportowania
 • Rejestracja czasu pracy – rejestracja czasu na projekty, zadania lub rejestrowanie całodziennego czasu pracy, różne możliwości rejestracji w zależności od stanowiska czy działu firmy, akceptacja czasu pracy przez przełożonego, raportowanie czasu pracy
 • Rezerwacja biurek – planowanie pobytu w biurze, nałożenie limitów na pobyty w biurze, rezerwacja miejsc parkingowych, graficzne przedstawienie planu biura
 • Service Desk – platforma komunikacyjna do w pełni zdalnej obsługi pracownika, obsługa HR i IT w jednym miejscu.

Serdecznie zapraszamy!

Dowiedz się więcej o BeeOffice

26/04/2022

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: dpo.pl@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com