All for One ECM 3.0 – nowe możliwości, więcej korzyści | All for One Poland

All for One ECM 3.0 - nowe możliwości, więcej korzyści

31/01/2022

Termin już minął!

Zapraszamy do obejrzenia nagrania

All for One ECM – Enterprise Content Management to kompleksowe i elastyczne rozwiązanie wspierające elektroniczne przetwarzanie, obieg i archiwizację dokumentów, w tym obsługę nieograniczonej liczby dokumentów np. faktury zakupu, umowy itp. Platforma zbudowana jest w oparciu o koncepcję low-code, co pozwala łatwo i szybko wdrażać i rozwijać kolejne scenariusze biznesowe.

Na webinarze pokażemy najnowszą wersję naszej platformy All for One ECM (wcześniej SNP ECM), z której korzystają już dziesiątki firm. Nasz ekspert zaprezentuje na praktycznych przykładach, jak usprawnić skanowanie, elektroniczną archiwizację i udostępnianie dokumentów oraz jak zoptymalizować przepływ pracy oraz zarządzanie procesami biznesowymi dzięki nowej wersji ECM 3.0. Możliwość integracji ze środowiskiem SAP – w pakiecie!

Podczas webinara dowiedzą się Państwo również o korzyściach z wyboru różnych wariantów korzystania z All for One ECM – w chmurze (prywatnej lub publicznej) lub w modelu on-premise.

Serdecznie zapraszamy do udziału w webinarze!

Dowiedz się więcej o All for One ECM 3.0

31/01/2022

Termin już minął!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com