Referencje | All for One Poland - Part 2

Referencje

Od 1995 roku (do 2017 – jako BCC) wsparliśmy setki podmiotów w Polsce i za granicą, dostarczając im usługi i rozwiązania IT.

2000 +

projektów

400 +

firm i instytucji

50 +

krajów, w których wspieraliśmy projekty

200 +

aktywnych umów serwisowych i outsourcingowych

Case Studies

Nasi klienci o nas

Nowa platforma pozwala efektywnie planować roboczogodziny w stosunku do ruchu klientów i sprzedaży salonowej

Paweł Serowik Dyrektor HR LPP

E-Time, pozwolił nam na przejście na „wyższy poziom” w zakresie planowania i zarządzania czasem pracy pracowników w jednostkach rozproszonych oraz ujednolicenie narzędzia dla naszych sklepów

Sylwia Miszczuk Dyrektor Spółki ds. HR Sokołów - Danich Crown Group

System, z którego korzystają obecnie wszystkie spółki grupy, otwiera nam nowe możliwości - jednolite zarządzanie obszarem kadr i płac, unifikacja procesów we wszystkich spółkach i lepsze możliwości raportowania w skali globalnej pozytywnie wpływają na naszą sprawność operacyjną

Robert Żelewski Dyrektor Zarządzający ds. HR Animex - Smithfield Group

Nasze rozwiązania HR, z których korzystają tysiące pracowników w całej sieci sprzedaży działają bez problemów związanych ze skalowalnością platformy chmurowej – a jednocześnie spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa dostępu do danych

Arkadiusz Wróbel Dyrektor IT LPP

Konsultanci dołożyli wszelkich starań, żeby przekazać nam narzędzie dostosowane dla naszej firmy, ułatwiające nam pracę i spełniające wymagania korporacji.

Aneta Ligma-Józefowska Samodzielna Księgowa Mapal Narzędzia Precyzyjne

Projekt przebiegł bezproblemowo i został wykonany w terminie i w ramach budżetu

Per Lerche Møller Group IT Manager Toms Gruppen
Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.