Zbiorcze rozliczanie produkcji w SAP | All for One Poland

Zbiorcze rozliczanie produkcji w SAP

Do naszej oferty rozwiązań usprawniających działanie SAP w obszarze logistyki dołączył Consolidated Production Accounter. To rozszerzenie standardu SAP w zakresie zarządzania procesami produkcji, które pozwala na zbiorowe rozliczanie materiałów wykorzystywanych w wielu procesach produkcyjnych.

Rozwiązanie jest przeznaczone dla firm, które rozliczają materiały produkcyjne (całe partie lub jej części) do wielu kolejnych zleceń produkcyjnych. Rozszerzenie SAP pozwala na automatyczne wydanie właściwej ilości danego materiału do wielu zleceń produkcyjnych, biorąc pod uwagę ich zapotrzebowanie i strukturę materiałową. Ilości materiału, które są rozdzielane do poszczególnych zleceń mogą być uruchamiane ręcznie (np. jeżeli dysponujemy raportem produkcyjnym) lub rozdzielone automatycznie, np. według danych technologii zawartych w specyfikacjach materiałowych. Wydania prowadzone są poprzez wykonanie potwierdzenia produkcji na dedykowanym stanowisku roboczym.

Funkcjonalność rozwiązania jest przydatna szczególnie dla firm, które obsługują produkcję zleceniową i seryjną – umożliwia prowadzenie rozliczeń procesów produkcyjnych na jednej transakcji w systemie. Rozwiązanie Consolidated Production Accounter jest dostępne dla firm korzystających z modułu PP (planowanie produkcji) w systemie SAP ERP.

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.