SNP Poland czyli BCC plus | All for One Poland

SNP Poland czyli BCC plus

Od maja 2017 r. jesteśmy częścią Grupy SNP. Rozszerzamy ofertę o rozwiązania wspierające transformacje systemów SAP. W styczniu 2018 r. zmieniamy nazwę na SNP Poland. Co z tego wynika dla klientów BCC, dla polskiego rynku usług SAP? Odpowiada Andrzej Moskalik, Dyrektor ds. Współpracy z Klientami BCC.

SNP, nowy udziałowiec BCC, to również partner SAP, świadczący usługi w zakresie systemów SAP. Co nowego do oferty BCC nosi SNP?

Oferta SNP koncentruje się na wsparciu projektów transformacji środowisk SAP w oparciu o własne, unikalne na rynku oprogramowanie. Wykorzystanie produktów SNP w projektach transformacji pozwala zredukować czas i ryzyko projektów.

BCC jako lider rynku SAP w Polsce od lat realizuje takie projekty transformacji. Mam na myśli dziesiątki przedsięwzięć związanych ze zmianami biznesowymi – na przykład rollouty SAP w grupach kapitałowych, połączenia systemów, wydzielenia shared services centers czy jednostek gospodarczych przeznaczonych na sprzedaż. Ale także projekty zmian technologicznych, jak migracje na nowe platformy, w tym do SAP HANA.

Dziś, oprócz wsparcia takich projektów, możemy zaproponować naszym klientom gotowe produkty i narzędzia SNP. Takie połączenie doświadczeń lidera polskiego rynku i unikalnego, sprawdzonego na świecie oprogramowania – to nowa, nietuzinkowa propozycja na naszym rynku.

W ten sposób więc rozszerzamy naszą ofertę i potencjał w obszarze SAP. Jednocześnie, świadczymy taki sam jak dotychczas zakres usług w obszarze outsourcingu IT, konsultingu IT oraz rozwoju oprogramowania.

Andrzej Moskalik, Dyrektor ds. Współpracy z Klientami, SNP Poland

Czy w związku z rozbudową oferty zmienia się struktura firmy?

Zespół ludzi i dotychczasowa organizacja wewnętrzna BCC pozostaje bez zmian. W Dziale Konsultingu i Serwisu Aplikacyjnego w styczniu 2018 r. powstał nowy obszar – Business Landscape Transformation, którym pokieruje Krzysztof Siwiec, ekspert o dwudziestoletnim stażu w BCC i w zakresie SAP, dotychczas kierujący obszarem Finanse, Analizy, Planowanie.

Zespół konsultantów obszaru BLT będzie uczestniczył w projektach transformacji SAP na świecie i w Polsce, między innymi wykorzystując SNP Transformation Backbone. Jest to sztandarowe rozwiązanie SNP, z referencjami z największych projektów tego typu.

Dlaczego BCC zmienia nazwę na SNP Poland?

Cel naszej firmy to – z jednej strony oferowanie światowych standardów na polskim rynku, a z drugiej – rozwój na rynkach zagranicznych. Dlatego w maju 2017 roku zdecydowaliśmy się dołączyć do Grupy SNP. Zmiana nazwy na SNP Poland to kolejny logiczny krok. Międzynarodowa marka notowana na DAX ułatwi sprzedaż naszych usług za granicą i wzmocni rozwój. Ponadto zmiana nazwy pozwoli odejść od sprzedaży oddzielnie usług SNP i BCC. W ramach jednej wspólnej marki SNP będziemy mogli proponować klientom najlepsze dla nich rozwiązania i narzędzia.

Jakie skutki formalne rodzi zmiana nazwy?

Organizacja i funkcjonowanie firmy nie zmieni się. Bez zmian pozostaną procesy biznesowe i procedury działania. Nie zmieni się również model współpracy z klientami, w tym także osoby koordynujące współpracę z klientami. Zmiana dotyczy wyłącznie formalnej nazwy spółki. Wszystkie pozostałe dane, w tym NIP, KRS, numery kont bankowych, numery telefonów i adresy pozostaną bez zmian. Nie będzie też konieczności aktualizacji czy modyfikacji umów, kontraktów, złożonych przez nas ofert czy innych formalnych dokumentów. 

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com