mySAP HR w korporacjach: jak pogodzić wymagania centrali i potrzeby polskiej spółki? – zapraszamy na Zlot Użytkowników mySAP HR | All for One Poland

mySAP HR w korporacjach: jak pogodzić wymagania centrali i potrzeby polskiej spółki? - zapraszamy na Zlot Użytkowników mySAP HR

Wszystkich zainteresowanych rozwiązaniami SAP wspomagającymi zarządzanie kapitałem ludzkim, zapraszamy do udziału w IV Zlocie Użytkowników mySAP HR, odbywającym się w Jachrance pod Warszawą w dniach 29-30 września br. Głównym organizatorem spotkania jest SAP Polska, BCC jest partnerem merytorycznym Zlotu.

W szczególny sposób rekomendujemy dyskusję o wdrożeniach i utrzymaniu mySAP HR w polskich firmach, oddziałach międzynarodowych korporacji. Wiele z nich jest zobligowanych do korzystania z korporacyjnego wzorca mySAP HR. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że przeniesienie wzorca jest łatwe. W praktyce lokalizacja i użytkowanie korporacyjnej koncepcji napotyka wiele trudności, wynikających z różnych regulacji prawnych, a także różnic pomiędzy oczekiwaniami centrali a potrzebami polskiego oddziału.

Jak sobie z tym radzić – o tym dowiedzą się Państwo z dyskusji, prowadzonej przez konsultanta BCC. W dyskusji wezmą udział przedstawiciele firm – klientów BCC, które wykorzystują korporacyjne systemy mySAP HR – m.in. z Grupy Metro, która jest największym pod względem liczby pracowników użytkownikiem mySAP HR w Polsce, a także z Kimball Electronics Poland.

BCC jest Partnerem Ekspertem SAP w zakresie mySAP HR. Wśród wspieranych przez BCC wdrożeń są zarówno przedsięwzięcia opierające się na wzorcu korporacyjnym (jak w Grupie Metro – sieci Real, Makro, Praktiker; Kimball Electronics), jak i kompleksowe projekty HR obejmujące również stworzenie koncepcji rozwiązania.

Więcej informacji o programie Zlotu oraz formularz rejestracyjny znajdą Państwo na stronach SAP Polska.

 

Nasza oferta

Nasze referencje

Poradniki

Aktualności

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com