Jednolity Plik Kontrolny w SAP: ponad 100 firm wybrało rozwiązanie BCC | All for One Poland

Jednolity Plik Kontrolny w SAP: ponad 100 firm wybrało rozwiązanie BCC

Już ponad 100 organizacji skorzystało ze wsparcia BCC w dostosowaniu swoich systemów SAP do nowych przepisów podatkowych.

W ramach dostosowania BCC oferuje pakiet autorskich rozwiązań, pozwalających przygotować system SAP do generowania danych w formie JPK (Jednolity Plik Kontrolny). W skład pakietu wchodzą m.in.:

 • zestaw gotowych funkcjonalności pozwalających wygenerować JPK z systemu SAP
 • rozszerzenie JPK Transfer (elektroniczna wysyłka JPK do Ministerstwa Finansów bezpośrednio z SAP)
 • metodyka wdrożeniowa
 • wsparcie w dostosowaniu do specyficznych potrzeb firmy
 • wsparcie w utrzymaniu rozwiązania (usługa maintenance)

BCC jako pierwsze na rynku zaoferowało takie rozwiązania, a zespół specjalistów stale rozbudowywał pakiet, w ślad za kolejnymi zmianami legislacyjnymi i specyfikacjami wymagań prawnych. Wśród ponad 100 organizacji, które od kwietnia br. wybrały ofertę BCC, są zarówno największe firmy w Polsce, jak i przedsiębiorstwa zatrudniające kilkadziesiąt osób. Nowe wymogi prawne wobec firm średnich i małych wymuszą comiesięczne przekazywania pliku JPK_VAT (ewidencja zakupu i sprzedaży VAT) od 1 stycznia 2017 roku.

Więcej informacji o pakiecie BCC JPK dla SAP...

Nasza oferta

Nasze referencje

Poradniki

Aktualności

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com