BeeOffice – nowości produktowe grudzień 2023 | All for One Poland

BeeOffice

Nowości Produktowe
Grudzień 2023

Miło nam poinformować o kolejnych zmianach, wprowadzonych w systemie samoobsługi pracowniczej BeeOffice.

NOWY E-TIME! PLANOWANIE CZASU PRACY NA PLATFORMIE BEEOFFICE

Wychodząc naprzeciw potrzebom dużych organizacji pracujących na BeeOffice, w ostatnich miesiącach budowaliśmy na platformie nowy moduł do zarządzania grafikami pracowników. Mamy przyjemność poinformować, że nowe rozwiązanie jest już dostępne dla naszych klientów.

BeeOffice E-Time pozwala kierownikom planować czas podległych im pracowników, uwzględniając ich dostępność i preferencje, w zgodzie z regulacjami prawnymi i firmowymi. Dzięki E-Time kierownicy uzyskują wszechstronne, komfortowe narzędzie planowania i rozliczania czasu pracowników. Dzięki automatyzacji, E-Time pozwala skrócić przygotowanie grafików pracy zespołu nawet do kilku minut.

Rozwiązanie przeznaczone jest dla dużych organizacji, zatrudniających setki i tysiące pracowników, w których zagadnienie planowania czasu pracy jest dużym wyzwaniem organizacyjnym. Jego przydatność potwierdzają doświadczenia naszych klientów, korzystających z poprzednich wersji E-Time (więcej informacji na ten temat).

Dziś E-Time jest dostępny na platformie BeeOffice, korzystając z istniejącej w BeeOffice bazy pracowników i struktury organizacyjnej. Moduł jest też zintegrowany z modułami Urlopów i Wniosków Czasu Pracy. Dzięki takiemu rozwiązaniu, wszystkie sprawy dotyczące czasu pracy są obsługiwane w jednym miejscu. Dodatkowo, narzędzie obsługuje specyfikę planowania czasu pracy dla pracowników niepełnoetatowych, niepełnosprawnych i matek karmiących.

Zapraszamy na webinar 15 grudnia, prezentujący nowe rozwiązanie.

UŻYTKOWANIE – MONITORING LICENCJI

W celu jeszcze lepszego doświadczenia z użytkowania systemu, dajemy możliwość uruchomienia w aplikacji monitorowania liczby wykorzystywanych licencji.

Dla organizacji, które korzystają z importu struktury i pracowników do BeeOffice z systemów zewnętrznych, przygotowaliśmy nową funkcjonalność ostrzegającą o przekroczeniu wykupionej liczby licencji. Do tej pory, jeśli wprowadzono więcej użytkowników niż w aplikacji było wykupionych licencji, system automatycznie się blokował. Obecnie jeśli Państwo wyrażą taką wolę, możemy uruchomić powiadomienie do administratora systemu o konieczności wykupienia nowego pakietu.

Powiadomienie informuje, że system zablokuje się za 48h i w celu uniknięcia blokady należy skontaktować się z zespołem BeeOffice.

W sprawie bezpłatnego uruchomienia funkcjonalności, prosimy o zgłoszenie się do konsultanta BeeOffice.

 

DESIGN – TWOJE FIRMOWE GRAFIKI NA STRONIE LOGOWANIA

Podczas ostatnich prac nad nowym layoutem BeeOffice przygotowaliśmy możliwość ustawienia grafik na ekranie logowania. Każdy nasz klient ma możliwość umieszczenia do 6 własnych, firmowych grafik. Dla firm, które nie zdecydują się na personalizację, system będzie wyświetlał zestaw standardowych zdjęć wybranych przez zespół BeeOffice.

Jeśli są Państwo zainteresowani uruchomieniem tej funkcjonalności, prosimy o kontakt z nami, w odpowiedzi Państwa opiekun handlowy przedstawi ofertę.

 

DROBNE FUNKCJONALNOŚCI UŁATWIAJĄCE PRACĘ

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.