Współpraca biznesu z uczelniami – BCC i Urząd Miasta Poznania | All for One Poland

Współpraca biznesu z uczelniami – BCC i Urząd Miasta Poznania

W czwartek 24.05.2012. w Urzędzie Miasta Poznania, z inicjatywy Prezydenta Miasta Poznania Ryszarda Grobelnego, odbyło się spotkanie  pt. „Współpraca biznesu z uczelniami”. Przedstawiciele dużych firm z Poznania i okolic rozmawiali z władzami uczelni wyższych o możliwościach współpracy.

Najnowsze badania pokazują, że Polska zdobywa coraz większe udziały na globalnej mapie usług offshoringu usług biznesowych. W 2011 roku w Polsce w tym sektorze zatrudnionych było 85 000 osób, co stanowi 38% światowej liczby i wciąż prezentuje tendencję wzrostową. W poznańskim sektorze usług nowoczesnych do końca 2012 roku zatrudnionych będzie ok. 8 200 pracowników.

Do dyskusji zostały zaproszone najbardziej znaczące firmy z centralą w regionie poznańskim, które są związane z usługami ITO (Information Technology Outsourcing) oraz BPO (Business Process Outsoucing), w tym także BCC.  Jednym z omawianych tematów było przystosowanie zawodowe absolwentów opuszczających mury uczelni wyższych. Poruszone zostały kwestie związane ze stanem faktycznym, możliwych szans i istniejących ograniczeń w trakcie zatrudniania młodych osób.  Było to pierwsze z cyklu kolejnych spotkań zmierzających do wypracowania rozwiązań dla problematyki i zagadnień najczęściej poruszanych przez uczestników spotkania.

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com