Wiosenny rozkład jazdy – gdzie się widzimy? | All for One Poland

Wiosenny rozkład jazdy

gdzie się widzimy?

Kalendarz mówi sam za siebie, a czasu i kalendarza nie oszukasz! Wiosna jest już prawie z nami, a czas na spotkania uważamy za otwarty!

Także śmiało możemy Wam powiedzieć, gdzie i kiedy będziecie mieli okazję spotkać się z przedstawicielami All for One na żywo i porozmywać o ofertach stażowych.

Nie zabraknie również wykładów merytorycznych, na których nasi specjaliści podzielą się wiedzą, z bardzo ciekawych obszarów techniczno-biznesowych!

 • 18.03.2023 Wykład na Politechnice Poznańskiej  “BPMN w praktyce – projektowanie procesów biznesowych w systemie ECM” Katarzyna Napiórkowska-Biadała
 • 21.03.2023 Targi pracy i staży branży IT 2023 na Wydziale Matematyki i Informatyki UAM w Poznaniu  
 • 19.04.2023 DAY WITH ALL FOR ONE na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu warsztaty dla studentów z umiejętności miękkich + wykład „SAP Analytics Cloud – nowoczesne raportowanie, planowanie i predykcja w chmurze” Bartosz Kram

Do zobaczenia na naszym stoisku i salach wykładowych!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.