Wesołych Świąt! | All for One Poland

Wesołych Świąt!

Wigilijne spotkanie pracowników Grupy BCC odbyło się 10 grudnia w restauracji Bażanciarnia, na Starym Rynku w Poznaniu. Wieczorną ucztę, okraszoną wybornym smakiem potraw z dzikiego ptactwa, urozmaicił występ mima Ireneusza Krosny.

W tym roku bawiliśmy się w gronie ponad 150 osób. O godzinie 17:00 wszyscy goście zostali powitani lampką szampana. Doskonały humor, który nam towarzyszył, został dodatkowo jeszcze wzmocniony przez widowisko, jaki zaprezentował nam Ireneusz Krosny. Treść jego autorskich etiud z elementami abstrakcji i absurdu, zaskakiwała też trafną pointą i przesłaniem. Jednocześnie wszystkie skecze mima – choć nieme w swej wymowie, wywoływały salwy głośnego śmiechu. 

Dania były przygotowane przez zespół kucharzy przeszkolonych w najbardziej prestiżowej szkole gastronomicznej, Instytucie Paul’a Bocuse w Lyon. I w pełni udowadniały kunszt kucharzy – dużą popularnością cieszyły się zwłaszcza dania z wykwintnie podanego bażanta.

Prezes BCC, zgodnie z tradycją, złożył wszystkim pracownikom świąteczne życzenia. W tym roku – za pomocą alegorycznej opowieści – przypomniał nam jak ważne jest, aby w codziennej gonitwie móc zatrzymać się choć na chwilę. Umiejętność bycia „tu i teraz” pozwala bowiem na docenienie tych małych rzeczy, które naprawdę potrafią cieszyć i wywołują poczucie szczęścia. Czego również i Wam serdecznie życzymy w nadchodzącym Nowym Roku 2012.

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com