Spotkajmy się podczas Dni z Doradztwem na Politechnice Poznańskiej! | All for One Poland

Spotkajmy się podczas Dni z Doradztwem na Politechnice Poznańskiej!

Zapraszamy studentów i absolwentów poznańskich uczelni na spotkanie z naszymi konsultantami podczas „Dnia z IT”, który odbędzie się 20 marca 2006 na Politechnice Poznańskiej.

Chcemy bliżej poznać środowisko studentów poznańskich uczelni, dać im możliwość uzyskania dokładnych informacji o programach adresowanych do studentów i absolwentów, oraz porozmawiać z nimi o możliwościach kariery w BCC. Czekamy na Ciebie na naszym stoisku wystawienniczym!

W ramach "Dnia z IT" zapraszamy na seminarium "Między sukcesem, a ryzykiem, czyli udane wdrożenia systemów ERP", które poprowadzi Michał Jasiński, Kierownik Centrum Badań i Rozwoju BCC. Celem seminarium będzie przedstawienie doświadczeń BCC z projektów wdrożeniowych oraz prezentacja firmy.

Więcej informacji o "Dniu z IT" na stronach organizatora – Stowarzyszenia Przyszłych Doradców i Menedżerów.

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com