Sport ZONE | All for One Poland

Sport ZONE

Jak mówi jedna z naszych naczelnych wartości WE ARE ONE – gramy do jednej bramki, albo kosza! Chcemy aby „zespołowość” była kluczowym elementem naszej kultury organizacyjnej. Dlatego staramy się wspierać różne inicjatywy pracowników! Jedną z nich jest sport.

W zeszłym roku drużyna naszych „pomarańczek” All for One Poland dołączyła do KLB w Poznaniu. Miejsca w którym spotykają się pracownicy firm i korporacji, aby w sportowym duchu rywalizować ze sobą na boisku! W jesiennej edycji nasz team rozgrał 10 meczów, z czego przegrał tylko jeden!

Drużyna (tutaj wspomnieć można, że zespół tworzą osoby z różnych obszarów firmy) świetnie dogadywała się i wspierała nie tylko na boisku, ale i poza nim.

Pnąc się w wynikowej tabeli, grając z meczu na mecz coraz lepiej. Okrzyk „All for ONE” słychać było przed każdym meczem, na każdej przerwie i po każdym meczu!

W brawurowym stylu wygrywając ostatni mecz, team przypieczętował zwycięstwo w III Lidze KLB, tym samym awansując do II Ligii.

W marcu zaczynamy nowy sezon i bardzo trzymamy kciuki!

All for ONE! Powodzenia!

Galeria zdjęć

//
Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com