SAP Solution Day 2023 | All for One Poland

SAP Solution Day

W środę 24.05 odbył się SAP Solution Day, podczas którego prelegenci All For One Poland przybliżyli uczestnikom konferencji platformę analityczną SAP Analytics Cloud. W pierwszej części wystąpienia Mirosława Żurek przedstawiła słuchaczom zalety oraz możliwości narzędzia, natomiast w drugiej części prezentacji Bartosz Kram omówił szczegóły wdrożenia rozwiązania na przykładzie firmy Modivo – lidera sprzedaży obuwia, odzieży i akcesoriów online.

Kolejni prelegenci: Kordian Polarny i Zofia Kubiatowicz wygłosili prezentację w ramach ścieżki HR: “Jak zmigrować system SAP HR do SAP SuccessFactors. Wyzwania, scenariusze, lessons learned".

Przybliżyli oni co motywuje klientów do migracji systemu SAP HR do Success Factors, oraz jakie wyzwania mogą napotkać na swojej drodze. W prezentacji umieszone zostały również praktyczne wskazówki, jak drogę do Success Factors można maksymalnie uprościć. Materiał prelekcji wzbogacony został o „case study”, jakim było przybliżenie jednego z naszych projektów migracji do systemu SF w firmie dr Schneider.

Zdjęcia

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.