Program stażowy 2014 w BCC | All for One Poland

Program stażowy 2014 w BCC

Słodkie lenistwo czy staż? Wakacyjny wyjazd czy nowe doświadczenia zawodowe? To trudne pytania, ale my mamy łatwą odpowiedź: jedno i drugie. U  nas tak można – sprawdźcie sami.

Istnieje zapewne wiele powodów, dla których warto podjąć staż. Jak i garść tych, dla których nie warto. Ponieważ o gustach się jednak nie dyskutuje, nie tracimy na to czasu, wybierając bardziej efektywną drogę: tworząc warunki i na staż i na wakacje. Bo termin odbywania stażu i godziny pracy w BCC można zawsze elastycznie dopasować do swoich letnich planów.

Zapraszamy wszystkich, którzy nie są zainteresowani wyłącznie parzeniem kawy lub przekładaniem papierów z jednej kupki na drugą… ale nauką czegoś nowego. Nasi stażyści otrzymują indywidualny program zadań, zakładający udział w zarówno w wewnętrznych inicjatywach BCC, jak i projektach prowadzonych dla klientów.

Więcej szczegółowych informacji i konkretne oferty stażowe znajdziecie na naszej stronie.

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com