Program „Dein Deutsch, Deine neue Chance” | All for One Poland

Program „Dein Deutsch, Deine neue Chance"

Z uwagi na ciągłą ekspansję BCC na Zachód i rosnącą liczbę projektów u klientów niemieckojęzycznych, rozpoczęliśmy projekt „Dein Deutsch, Deine neue Chance”, w ramach którego otwieramy się na zatrudnianie osób z dobrą znajomością języka niemieckiego, niezależnie od ich wykształcenia.

Nie od dzisiaj oferujemy rozpoczęcie przygody w konsultingu SAP osobom bez doświadczenia zawodowego – często jednak wśród wymagań znajdował się informatyczny lub ekonomiczny profil wykształcenia. Uznaliśmy, że może to dyskryminować wiele osób o innym profilu wykształcenia, które jednak mają odpowiednie kompetencje interpersonalne i chęć uczenia się nowych rzeczy. To na pewno ciekawa propozycja i duże wyzwanie dla humanistów, rozważających różne scenariusze swojej przyszłej kariery zawodowej.

W ramach programu "Dein Deutsch, Deine neue Chance", zamierzamy w sposób szczególny dbać o wprowadzenie do organizacji oraz dalszy rozwój zawodowy (zwłaszcza w początkowych etapach) nowych pracowników bez wykształcenia ekonomicznego czy informatycznego. Dla wybranych kandydatów opracujemy bogatszy i bardziej szczegółowy zakres szkoleń z zakresu IT. W ten sposób osoby bez wykształcenia informatycznego lub ekonomicznego, również będą mieć szansę stać się konsultantami SAP.

Sprichst Du Deutsch? Wir laden Dich ein!

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com