Proces adaptacji pracowników – podsumowanie roczne | All for One Poland

Proces adaptacji pracowników - podsumowanie roczne

Wiemy, jak trudne może być zaaklimatyzowanie się w nowym środowisku pracy, szczególnie dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją karierę zawodową. Dlatego w sposób szczególny dbamy, aby proces adaptacyjny przebiegał sprawnie i efektywnie oraz zakończył się pomyślnie. Każdy nowy pracownik po kilku pierwszych miesiącach pracy ma szansę podzielić się z nami swoimi wrażeniami, a także zaproponować własne pomysły na zmiany. Jest to niezwykle ważne, ponieważ chcemy, by nowi pracownicy jak najszybciej osiągnęli samodzielność w pracy i stali się częścią zespołu. Zebrane w tym procesie informacje zwrotne od pracowników pozwalają nam m.in. wprowadzać usprawnienia i udoskonalać proces adaptacyjny.

Poniżej prezentujemy top 5, czyli obszary najlepiej ocenione przez nowych pracowników w procesie adaptacji, w obecnym roku:

 • Przeprowadzone badania potwierdzają, że All for One Poland spełnia wyobrażenia i oczekiwania nowych pracowników w 100%.
 • Ponad 98% nowozatrudnionych osób odczuwa satysfakcję z wykonywanej pracy.
 • Jesteśmy dużą firmą, zatrudniającą ponad 500 osób, ale udaje nam się utrzymać kameralną i przyjazną atmosferę. Na pytanie „czy podoba Ci się atmosfera w firmie?” 100% odpowiadających osób podało, że są zadowoleni z panującej w firmie atmosfery.
 • Ponad 80% nowozatrudnionych odczuwa przynależność do firmy.
 • Nie zostawiamy naszych nowych pracowników bez pomocy. Ponad 96% nowozatrudnionych osób potwierdza, że może liczyć na wsparcie zespołu na różnych etapach wdrażania i dalszego rozwoju.

Zebrane dane potwierdzają, że realizowany w naszej firmie proces wdrażania pracowników jest efektywny i pozytywnie oceniany przez nowe Koleżanki i Kolegów.  Dzięki wzajemnej interakcji możemy wychodzić naprzeciw oczekiwaniom i na bieżąco wprowadzać zmiany doskonalące ten proces.

Na naszej stronie kariery czekają najnowsze oferty pracy. Wejdź na stronę kariery w All for One Poland i dołącz do miejsca pracy, które spełnia oczekiwania 😊

Autorka: Zuzanna Sprutta, HR Specialist w All for One Poland

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 16:00 (CET)

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com

  This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.