Praktyki w BCC: Gratulujemy zwycięzcom programu „Grasz o staż” | All for One Poland

Praktyki w BCC: Gratulujemy zwycięzcom programu "Grasz o staż"

W tym roku BCC ponownie ufundowało praktyki w ramach programu "Grasz o staż", organizowanym przez PricewaterhouseCoopers i Gazetę Wyborczą. Zwycięzcy konkursu odbędą praktyki Dziale Konsultingu BCC: jedna osoba w obszarze Finanse, Analizy, Planowanie, a druga w obszarze Zarządzanie Kapitałem Ludzkim.

Tegorocznymi laureatami, a tym samym zdobywcami praktyk w BCC są: Mirosława Żurek, studentka I roku na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania oraz II roku na Wydziale Matematyki i Informatyki Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, oraz Grzegorz Węsierski, student czwartego roku Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego.

W czasie miesięcznych, płatnych praktyk, laureaci uczestniczą w projektach realizowanych dla naszych klientów. Taka forma organizacji stażu daje najlepszą sposobność do zdobycia wiedzy z zakresu możliwości wykorzystania nowych technologii w praktyce biznesowej oraz poznania zasad prowadzenia projektów informatycznych. Stażysta jest wspomagany przez opiekuna, który wspiera go swoją wiedzą i doświadczeniem.

W trakcie stażu, praktykant poznaje firmę, dział, zespół, z którym współpracuje, przechodzi proces adaptacji zbliżony do tego, jaki przechodzą nowi pracownicy. Uczestnicząc w życiu firmy, poznaje zasady funkcjonowania i pracy w firmie konsultingowej. Stażysta ma możliwość wykazania się własną wiedzą, umiejętnościami i inicjatywą. Otrzymuje szansę nauki, rozwoju osobistego i zawodowego oraz realizacji własnych pomysłów.

”Oprócz zdobycia wartościowego i interesującego doświadczenia zawodowego, które z pewnością ułatwi start na rynku pracy, praktykanci są preferowanymi kandydatami w prowadzonych przez nas procesach rekrutacji i selekcji. Dlatego najlepsi spośród najlepszych kontynuują z nami współpracę, już jako pracownicy BCC” – komentuje Magdalena Owczarczak-Podołowska, Specjalista ds. Personalnych BCC.

Grzegorz Węsierski, który rozpoczął już praktykę w BCC, mówi: „W trakcie miesięcznych praktyk w BCC miałem okazję poznać atmosferę pracy w profesjonalnej firmie. Uczyłem się zasad w niej panujących, poznawałem otaczających mnie profesjonalistów i od nich uczyłem się podstaw funkcjonowania systemu SAP. Jeszcze przed rozpoczęciem praktyk otrzymałem proponowaną ścieżkę rozwoju, przygotowaną na okres stażu oraz dwa dodatkowe miesiące, o które praktyka miała zostać przedłużona, o ile wykażę się szybkim postępem w zdobywaniu wiedzy i doświadczenia. Dzięki pracy w zespole miałem dostęp do pełnej informacji na temat systemu SAP. W czasie praktyk przechodziłem też kilka szkoleń wewnętrznych z modułów SAP. Cóż, to jak zabawa z nowym programem na PC, dodatkowo w miłym towarzystwie. Gorzej, kiedy to ja miałem poprowadzić podobne szkolenie dla swoich kolegów i koleżanek z zespołu… Praktyki zostały przedłużone, a ja zostałem zaangażowany do projektu na rzecz klienta BCC – naturalnie cały czas pod czujnym okiem bardziej doświadczonej konsultantki, która pełni rolę mojego mentora. Liczę na to, że zostanę w Poznaniu, zwłaszcza że to piękne miasto, o czym mogłem się przekonać podczas imprez integracyjnych. Tymczasem skupiam się na bieżących sprawach i przygotowuję do kolejnego projektu w ramach praktyk w BCC…”

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email


  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com