Praktyki studenckie w BCC: gratulujemy zwycięzcom programu”Grasz o staż” | All for One Poland

Praktyki studenckie w BCC: gratulujemy zwycięzcom programu"Grasz o staż"

Magdalena Jadczak, studentka trzeciego roku na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu oraz Maciej Szykierski, student czwartego roku Wydziału Zarządzania i Informatyki Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, są zdobywcami praktyk w BCC „SAP R/3 w finansach”.

Praktyki zostały ufundowane w ramach konkursu "Grasz o staż", wspólnej inicjatywy Gazety Wyborczej i firmy PricewaterhouseCoopers, pod patronatem medialnym Radiowej Trójki i "Businessman Magazine".

Oferta praktyk w BCC była skierowana do studentów czwartego i piątego roku studiów kierunków finanse oraz rachunkowość finansowa, zainteresowanych problematyką wsparcia zarządzania przez technologie informatyczne.

Zwycięzcy zostali wyłonieni spośród 200 osób, ubiegających się o staż w BCC. Pierwszym etapem selekcji była ocena zgłoszeń kandydatów, składających się z życiorysu, zadań konkursowych, czyli opracowanych dwóch zadań problemowych, oraz wypełnionej ankiety. Najlepsi zostali zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną do BCC.

Piotr Brzoskowski, Menedżer ds. Rozwoju Biznesu – Obszar Finanse, Analizy, Planowanie zajmował się oceną i wyborem studentów: „Rozmowy z kandydatami starającymi się o praktykę potwierdziły rosnącą z roku na rok znajomość branży konsultingowej oraz poziom merytoryczny wśród osób rozpoczynających pracę. Warto także podkreślić zaangażowanie i determinację kandydatów. Wspomniane okoliczności nie ułatwiły wyboru.”

Staż w BCC potrwa miesiąc. Stażyści poznają zagadnienia związane z wdrożeniem systemu SAP w obszarze finansów (w tym: metodyka wdrożeniowa, tworzenie koncepcji rozwiązania SAP, konfiguracja i testowanie systemu, przekazywanie wiedzy użytkownikom końcowym systemu, migracja danych podstawowych, przygotowanie dokumentacji projektowej). Praktykanci będą pracować pod opieką konsultanta BCC, który będzie wspierać ich w rozwoju zawodowym, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Za udział w praktykach stażyści otrzymają wynagrodzenie. Oprócz zdobycia pierwszych doświadczeń zawodowych, staż studencki jest szansą na uzyskanie stałej pracy w BCC. Najlepsi spośród praktykantów pracują obecnie jako konsultanci BCC.

Napisz do nas Zadzwoń Wyślij email

  1. Dane osobowe przetwarzane są na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. – ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
  2. Administratorem Danych Osobowych jest All for One Poland sp. z o.o. z siedzibą w Złotnikach, ul. Krzemowa 1 62-002 Suchy Las. Dane kontaktowe do Inspektora Ochrony Danych: iod@all-for-one.com.
  3. Zgoda na przetwarzanie danych jest dobrowolna, ale niezbędna w celu kontaktu. Zgodę można wycofać w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem
  4. Dane będą przetwarzane do realizacji określonych powyżej celów i do momentu wycofania niniejszej zgody, a dostęp do danych będą miały tylko wybrane osoby posiadające stosowne upoważnienie do ich przetwarzania.
  5. Każda osoba podając dane osobowe ma prawo dostępu do treści swoich danych i ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania i przenoszenia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania i prawo sprzeciwu wobec przetwarzania danych, prawo do przenoszenia danych.
  6. Każda osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego jakim jest Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych (ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa).
  7. Dane osobowe mogą być udostępniane innym jednostkom należącym do grupy kapitałowej, do której należy All for One Poland sp. z o.o. – również znajdujących się poza Europejskim Obszarem Gospodarczym, w celach marketingowych. All for One Poland zapewnia, że dane przekazywane tym podmiotom są właściwie zabezpieczone, a osoba, której dane są przetwarzane, ma prawo do uzyskania kopii udostępnionych danych oraz informacji o miejscu udostępnienia danych.

  61 827 70 00

  Biuro jest czynne
  od poniedziałku do piątku
  w godz. 8:00 – 17:00

  Kontakt ogólny do firmy
  office.pl@all-for-one.com

  Pytania o produkty i usługi
  info.pl@all-for-one.com

  Pytania na temat pracy i staży
  kariera@all-for-one.com